chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Kā palielināt sociāli mazaizsargāto grupu līdzdalību pieaugušo izglītībā?

Izmantojiet visu, ko piedāvā EPALE – pieslēdzieties savam profilam! Tas jums ļaus vērtēt un komentēt saturu, kā arī piekļūt visām vietnes funkcijām.

Cienījamie EPALE kolēģi,

Augustā un septembrī EPALE tematiskajā fokusā bija pieaugušo izglītības loma sociāli mazaizsargāto grupu sociālās iekļautības veicināšanā. Šajā laikposmā EPALE valstu darba grupas un kopiena publicēja vairākus iedvesmojošus gadījumu pētījumus, rakstus, pārskatus un citus resursus par minēto tēmu. Materiāli atrodami mūsu vietnes tematiskajā sadaļā Sociālā iekļaušana (saturs var atšķirties atkarībā no izvēlētās valodas).

Ar prieku darām zināmu, ka Polijas galvaspilsētā Varšavā šā gada 1.un 2. oktobrī notiks ikgadējā Eiropas EPALE konference. Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 250 delegāti – valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji, EPALE biedri, sadarbības partneri Eiropā, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvji.

Skatieties pasākuma tiešraidi

Neaizmirstiet regulāri apmeklēt EPALE mājas lapu, lai iepazītos ar jaunāko tajā publicēto saturu. No oktobra līdz decembrim mēs pētīsim pieaugušo izglītību darbavietā.

 

Pastāstiet mums savu viedokli

Mēs ļoti novērtējam no EPALE kopienas biedriem saņemtās atsauksmes, tāpēc mēs priecātos, ja jūs veltītu dažas minūtes laika, lai aizpildītu mūsu ikgadējo lietotāju aptauju un palīdzētu mums kļūt labākiem.

Piedalieties EPALE aptaujā

 

#EPALEandMe

EPALE aicina piedalīties #EPALEandMe konkursā – foto sacensībās par EPALE pozitīvo ieguldījumu profesionāļu izaugsmē pieaugušo izglītības jomā Eiropā. Žūrija izvēlēsies 10 labākas fotogrāfijas, kā arī dalībniekus, kas saņems Fujifilm Instax fotoaparātu! Uzziniet vairāk.

 

Jaunākie emuāru ieraksti

Kā jauni pieaugušie atrod savu ceļu dzīvē? (EN)

Uzziniet, kā ENLIVEN projekts risināja dažas no grūtībām, kas jauniem pieaugušajiem rodas, cenšoties integrēties pieaugušo sabiedrībā.

Vai paļauties uz brīvprātīgo darbībām, lai palielinātu sociāli mazaizsargāto iedzīvotaju grupu iesaisti? (EN, DE, PL)

Saimons Broeks kliedē dažus no mītiem attiecībā uz sociāli mazaizsargāto grupu iesaisti un runā par darba devēju lomu, uzlabojot mazkvalificētu pieaugušo prasmju līmeni.

 

Eiropas ziņas

Septembris bija ļoti aizņemts mēnesis Eiropas pieaugušo izglītības sektorā:

 

Izmantojiet visu, ko piedāvā EPALE – pieslēdzieties savam profilam mūsu vietnē. Tas ļaus jums novērtēt un komentēt saturu, kā arī piekļūt vietnē pieejamajām funkcijām.