chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Newsroom

"MINI SOCITONS" sociālās uzņēmējdarbības attīstībai

26/09/2019
Tungumál: LV

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Jelgavā, Svētes ielā 33, 15. oktobrī, pl. 10:00 notiks pasākums sociālās uzņēmējdarbības attīstībai “MINI SOCITONS”.

Biedrības “Ideju un inovāciju institūts” valdes priekšsēdētāja, Elīna Miķelsone stāstīs par idejām, kas pārdod sevi pašas. RISEBA radošā biznesa inkubatora vadītāja, Iveta Cīrule informēs par sociālā biznesa modeli un iespējamajiem finansējuma veidiem.

Sociālās uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies SIA BARBOLETA valdes priekšsēdētāja, Baiba Blomniece- Jurāne, Biedrības “Tuvu” vadītāja, Lāsma Cimermane un Dace Indrika no Biedrības „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Individuālas konsultācijas par sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību (iepriekš piesakoties uz konkrētu laiku) sniegs Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāvji.

Pasākumu atbalsta Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un British Council pārstāvniecība Latvijā.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv, vai zvanot: 63012155.


Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Displaying 1 - 1 of 1
  • Ieva Birziņa's picture
    Prieks dzirdēt par šādu pasākumu, kas aptvers sociālās uzņēmējdarbības sfēru! Patīkami, ka ir izraudzīti speciālisti, kas pārstāv dažādas organizācijas, līdz ar to būs iespēja gūt pēc iespējas plašāku skatu par šo tematu. Lai izdodas iedvesmot un izaicināt esošos un potenciālos uzņēmējus!