chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Newsroom

Maiņas darījums - stāsts pret ieeju praktiskajā seminārā "Metožu karuselis"

22/09/2019
Tungumál: LV
MAIŅAS DARĪJUMS - stāsts pret ieeju "Metožu karuselī"

Mēs ticam, ka izglītojošo spēļu izmantošana mācību procesā ir lielisks veids kā ieinteresēt, aizraut un iedvesmot! Mēs esam pārliecināti, ka ļoti daudziem no jums ir brīnišķīgi stāsti par spēļu izmantošanu mācību procesā un to radītām izmaiņām dalībniekos, rezultātu un mērķu sasniegšanā, jaunu zināšanu un prasmju iegūšanā.


Tāpēc, mēs izsludinām maiņas darījumu!

Iesūtiet mums brīvā veidā uzrakstītu stāstu par jūsu pieredzi spēļu izmantošanā mācību procesā (apjoms un veids paliek jūsu pašu ziņā) un mēs 5 stāstu autoriem piedāvāsim iespēju piedalīties 2.oktobra "Metožu karuselī" bez maksas!

/en/file/mainaam-staastujpgmainaam-staastu.jpg

 

Stāsti jāiesūta līdz 29.septembrim uz e-pastu: metozuasociacija@gmail.com.

Tie paredzēti publicēšanai Izglītojošo spēļu un metožu asociācija lapā.

Priecāsimies saņemt arī vizuālu noformējumu, piemēram, fotoattēlu no mācību procesa, kurā tiek izmantotas spēles.

Lai nepalaistu garām aktuālo informāciju, esi mūsu lapas sekotājs Facebook Izglītojošo spēļu un metožu asociācija.

 

Ginta Salmiņa,
“Izglītojošo spēļu un metožu asociācija”

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Displaying 1 - 10 of 11
 • Ilze Latkovska's picture
  Kolosāla iespēja smelties idejas tumšos rudens vakaros.
 • Linda Andruse's picture
  Paldies par idejām. Izpētīju FB lapu. Dažas idejas paņēmu sev darbam. Bērni, mācību metodes mainās, jāmainās mums līdzi. Bērniem ir arī vieglāk iemācīties, atkārtot vielu caur spēlēm, nepiespiestā vidē. 
 • Alona Zmitrovica's picture
  Paldies par lielisku ideju! Apskatījos Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas FB lapu, daudz informācijas par semināriem, bet diemžēl nepietiek praktiskus rakstus. Pilnīgi saprotu ka ne ar visām idejām var dalīties, bet tomēr vairāk informācijas sekotajiem, būtu lieliski. Kopumā, spēļu izmantošanas kultūru izglītības procesos ir lieliska un ļoti aktuāla ideja ar kuru palīdzību var iesaistīt un motivēt vairāk bērnu un arī pieaugušo. Pēdējo laikā ļoti lielu nozīmi nosver Emocionālajam intelektam un tām ka visi cilvēki daudz vairāk var atcerieties kad zināšanas tiek savienotas ar emocijām. Es pagaidām nepiedalījos tajā semināra, bet tur varētu būt arī tāds izskaidrojums, kāpēc ir svarīgi iekļaut spēles izglītības procesā.
 • Ieva Bērziņa's picture
  Ļoti aktuāla uzņēmējdarbības niša Latvijā, īpaši laikā, kad notiek izglītības satura reforma, pārejot uz kompetenču pieeju mācību saturā visos izglītības līmeņos. Atbalsta materiālu trūkums skolotājiem tiek minēts kā ir viens no būtiskākajiem šķēršļiem kompetenču pieejas ieviešanā. Jautājums laikam, vai un kā šīs apkopotās idejas būs pieejamas gala lietotājiem
 • Anastasija Kuzmina's picture
  Ļoti laba idēja,iegāju FAcebook majas lapa un pamaniju ļoti daudz lietderīga ! Interesantas pieejas un metodes!
 • Ivo C's picture
  Ļoti interesanta ideja un ar prieku piesekoju jūsu Facebook lapai, noteikti sagaidu daudz jaunas un interesantas pieejas un metodes
 • Paula Dauginoviča's picture
  Manuprāt, ļoti laba ideja, veids, kā attīstīt domāšanu, radošumu, sadarbības prasmes. Spēlē kā mācību metode mudinās skolēnus domāt radoši, būt ieinteresētiem mācību procesā. 
 • Ilze Ločmele's picture
  Ļoti laba ideja gan par Izglītojošo spēļu un metožu asociāciju, gan metožu apzināšanu šādā veidā kā ieejas biļeti! 
  Nenoliedzami, ka mācību procesā pareizi izvēlēta spēle attīsta domāšanu, radošumu, komunikācijas un sadarbības prasmes!
 • Zane Martinsone's picture
  Fantastiska ideja! Skolotājiem vajadzētu regulāri apmainīties ar metodēm. Tikko novadā norisinājās pedagogu konference, kurā pēc tam tikās mācību jomu pedagogi. Tikšanās bija jēgpilna, jo kolēģi savsarpēji apmainījās ar jaunām, inovatīvām, interaktīvām metodēm! 
 • Marita Irbe's picture
  Ļoti jauki! Uzskatu, ka bieži vien tāda mācību metode kā spēles netiek pietiekami novērtēta, jo šķiet, ka tāda veidā neko nav iespējams iemācīties, taču tieši ar izglītojošu spēļu palīdzību varam skolēniem likt aizdomāties un motivēt viņus domāt radoši. Spēles lieliski noder arī gadījumos, kad stundas laikā skolēni vairs nevar mierīgi nosēdēt un tad ar šīs metodes palīdzību var skolēnus ne tikai aktīvi izkustināt, bet likt viņiem padomāt. Pats galvenais, ka spēles ir iespējams pielāgot - varam pielāgot uzdevuma nosacījumus atbilstoši auditorijai un mainīt visus nepieciešamos parametrus. Noteikti ir ļoti vērtīgi dalīties savā pieredzē ar citiem, lai uzlabotu izglītojošo spēļu pielietošanu mācību procesā un radošu mācīšanos kopumā.