chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Es esmu pieaugušo izglītības speciālists — ko EPALE man piedāvā?

EPALE tika izveidota tā, lai jūs un citi izglītības speciālisti varētu mācīties viens no otra un pilnveidot savu profesionālo darbību. Vietnes mērķauditorija ir skolotāji, treneri, pētnieki, pasniedzēji, politikas veidotāji un speciālisti, kuri darbojas pieaugušo izglītības nozarē visā Eiropā. Vietne piedāvā daudzus patiesi noderīgus instrumentus, tostarp notikumu kalendāru, glosāriju, jaunāko informāciju pieaugušo izglītības jomā un resursu krātuvi (drīzumā).

Līdz ar vietnes pilnveidošanu jums būs iespēja apmainīties ar mācību materiāliem un labu praksi, kā arī ar idejām un resursiem ar citiem lietotājiem visā Eiropā. Turklāt vietne piedāvās partneru meklēšanas iespēju, lai palīdzētu jums atrast partnerus, ar kuriem sazināties, apmainīties ar labu praksi un izstrādāt kopīgus projektus.