chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

Hírek

Kuidas sotsiaalmeediaga riskinoori täiskasvanuhariduse juurde tuua

08/12/2018
létrehozta Kai Pata
Nyelv: ET

/hu/file/edumappng-0edumap.png

Lõppeva Euroopa Liidu rahastatud projekti Edumap raames kaardistati erinevates riikides häid hariduspraktikaid ja suhtlusmudeleid, millega riskirühmade noori (16-30) täiskasvanuid hariduse juurde tagasi tuua. Neid andmeid analüüsides ja üldistades leiti rida sotsiaalmeediaga toestatud paremini toimivaid suhtlusmustreid, mis vääriksid laiemat kasutust ja edasiarendamist. Palun aita arendusuuringule kaasa stsenaariumitele tagasidet ja soovitusi andes. Kuus kirjeldatud stsenaariumit on esitatud koomiksitena. Tagasisidet on oodatud andma kõik, kes on kokku puutunud noorte täiskasvanute katkema kippuva haridusteega – sotsiaal- ja haridusnõustajad, andragoogid, aga ka noored ise.


Stsenaariume saad näha siit:

Sotsiaalpedagoog
Salajane nõustaja 
Riskirühma noore kaasamine
Kultuurinormidega piiratud noore kaasamine
Lõpetajate võrgustik
Seotud võrgustik

 

Tagasisidet koomiksina esitatud stsenaariumitele saad anda detsembrikuu jooksul küsimustiku kaudu, milles on iga koomiksi kohta üks vaba vastuseväljaga küsimus.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email