chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

Hírek

Projektiekspert OÜ otsib koolitajaid

22/06/2018
létrehozta Georgi SKOROBOGATOV
Nyelv: ET

Projektiekspert OÜ on aastast 2002 toimiv Eesti kapitalil põhinev firma. Meie põhiteenusteks on koolituste korraldamine, koolituskeskuse pidamine ning projektide koostamine toetuste taotlemiseks fondidelt. Klientideks on avalik-, äri- ja mittetulundussektor.

 

KOOSTÖÖPAKKUMINE

Otsime motivatsioonikoolituse lektoreid. Kui Sul on kõrgharidus psühholoogias, pedagoogikas, sotsiaaltöös või andragoogikas ning Sul on täiskasvanute koolitaja, andragoogi, karjäärinõustaja või suhtlemistreeneri kutsetunnistus. Sinu koolitusteemadeks on keeruliste olukordade ja stressisituatsioonidega toimetulek, konfliktsete situatsioonide lahendamine, enesemotiveerimine, enesekindluse tõstmine, õpioskuste kujundamine, siis on see koostööpakkumine just Sulle! Meie koolituste sihtgrupiks on tööotsijad ning eesmärgiks on motivatsiooni tõstmine ja enesekindluse leidmine, et siseneda uuesti tööturule. Koolituste pikkus on tavaliselt 60-80 akadeemilist tundi. 

Täida ankeet siit lingilt ning liitu meie meeskonnaga www.projektid.ee/motivatsioonikoolitaja

 

Lisaks pakume koostööd:

 

Lisainfo saamiseks võta ühendust meie koolituste koordinaatoriga.

merit.heinmets@projektid.ee

Tel 58 425 855

 

www.projektid.ee

www.facebook.com/projektid 

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn