chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

EPALE A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

 
 

Hírek

Pirmyn į skaitmenizaciją! Kultūra tavo rankose

16/08/2017
Nyelv: LT

Mokymasis, o ypač trunkantis visą gyvenimą, nebėra asocijuojamas su tradicine švietimo sistema. Edukacinių paslaugų teikiančių institucijų rato plėtra, bei įvairių nevyriausybinių organizacijų, neformalaus švietimo grupių ir kultūrinių įstaigų įtraukimas į šią sritį galėtų padėti inicijuoti inovacijas visoje švietimo sistemoje.

6 partneriai iš Čekijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos, Slovėnijos ir Švedijos, suprantantys mokymosi visą gyvenimą svarbą, nusprendė sujungti savo patirtis bendram tikslui – pagilinti savo darbuotojų žinias ir kompetencijas kultūros ir švietimo srityse tam, kad sukurtų bendrą projekto produktą -  sąrašą veiklų, kurios skatintų 50 metų ir vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių įgūdžių lavinimą.

Projekto partnerių veiklos sritys apima įmones dirbančias inovacijų ir mokymų, skatinančių mokymąsi visą gyvenimą, srityse, universitetus teikiančius įvairias švietimo paslaugas, kultūros centrus užsiimančius kultūrine edukacija, bei asociacijas dirbančias su visualiaisiais menais, kalbomis ir komunikacija. Ši partnerių diversija garantuoja platų požiūrį į vykdomas projekto veiklas, tuo pačiu užtikrindama, kad partneriai gebės atrasti naują požiūrį ir sprendimus į įsisenėjusias problemas susijusias su vyresnio amžiaus žmonių mokymu.

Siekiant įgyvendinti šį tikslą, pasidalinti patirtimi ir plėtoti veiklas, skirtas 50 metų ir vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių įgūdžių lavinimui, partneriai susitiks 6 kartus (po vieną susitikimą kiekvieno partnerio šalyje). Taip pat, partneriai savo šalyse organizuos dirbtuves, skirtas projekto tikslinei grupei, kurių metu išbandys suplanuotas veiklas skaitmeninių įgūdžių tobulinimui.

Įgyvendinant projekto veiklas netiesiogiai bus įtrauktos ir kitos vietinės organizacijos ir institucijos – NVO, Trečiojo amžiaus universitetai ir kitos organizacijos dirbančios parterių veiklos srityse ir teikiančios paramą siekiant projekto tikslų įgyvendinimo. Projekto laikotarpiu atsiradęs bendradarbiavimas bus plėtojamas ir kituose veiklose, bei projektuose.

Daugiau informacijos: http://www.cultureatyourfingertips.eu/

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn