Ugrás a tartalomra
Resource Details
FORRÁS

Europassi uusi võimalusi ja kvalifikatsiooniraamistiku tutvustuvad teavitusmaterjalid

Europass aitab inimestel selgesti kirjeldada oma oskusi ja kvalifikatsioone ning mistahes Euroopa riigis õppima või tööle minnes teha need üheselt mõistetavaks.

2020. aasta juulist on Europassist saanud kogu elukestva õppe kaart kajastav portaal, kus on endiselt võimalik koostada oma üle-Euroopaliselt tunnustatud formaadis CV, kuid ka hoiustada kõiki väljastatud diplomeid ja tunnistusi ning ammutada informatsiooni õppimise ja töötamise võimaluste kohta Euroopas.

Uues portaalis on kolm sammast.

I. E-Profiil, mis annab kasutajale võimaluse:• Pidada oma oskuste ja kvalifikatsioonide üle järge;• Luua vastavalt vajadusele erinevaid CV-sid;• Hoiustada diplomeid, tunnistusi, soovituskirju, kaaskirju, CV-sid ja e-tunnistusi;• Määrata oma karjäärivõimalusi ja eelistusi;• Seadistada ja järge pidada selle üle, kuidas Europass oskusi analüüsib.

II. Õpi- ja karjäärivõimaluste informatsiooni platvorm, mis kajastab Euroopa õpivõimalusi, nende hindamist ja tunnustamist, juhendmaterjale ja nõustamist. Informatsiooni portaaliga on ühendatud ka senine EURES-e portaal, mis pakub üle-Euroopalisi tööotsimise võimalusi.

III. E-tunnistuste portaal, mis loob turvalise raamistiku igasuguste digitaalsete tunnistuste väljastamiseks, esitamiseks ja autentsuse tõendamiseks.

Europassi uusi võimalusi ja kvalifikatsiooniraamistiku tutvustuvad teavitusmaterjalid on tasuta ja vabalt allalaetavad. Neid saab ka paberkandjal oma organisatsioonile tellida, kirjutades europass@kutsekoda.ee või helistades +372 679 1716

Lisainfo Europassi võimaluste kohta ja ligipääs keskkonale europass.ee

Lisainfo kvalifikatsiooniraamistiku ja kutsesüsteemi kohta Kutsekoja kodulehel

 

Resource Details
Forrásszerző(k)
Sihtasutus Kutsekoda
Forrástípus
Szabadon használható tananyag
Ország
Közzététel dátuma
A dokumentum nyelve
Login (2)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!