chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

Hírek

Izsludināts 2020. gada Erasmus+ projektu pieteikumu konkurss

10/12/2019
Nyelv: LV

Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi 2020. gada mobilitātes projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Projekta pieteikumu Pieaugušo izglītības sektorā var iesniegt tikai Pieaugušo izglītību organizācijas, kas darbojas pieaugušo izglītībā.

Saskaņā ar Erasmus+ vadlīnijām pieaugušo izglītība ir definēta kā visu veidu neprofesionālā pieaugušo izglītība – formālā, neformālā vai ikdienas mācīšanās, izņemot profesionālo tālākizglītību.

Mācību mobilitātē var doties pieaugušo izglītotāji, kuru organizācija ir iesniegusi projekta pieteikumu. Organizācijām sava personāla mobilitātes mācību nolūkos jāizmanto stratēģiskai un starptautiskai savas organizācijas attīstībai.

Pieaugušo izglītības personāla mācību mobilitāte ir paredzēta, lai pilnveidotu pieaugušo izglītības personāla prasmes un kompetences, tādējādi paaugstinot pieaugušo mācīšanos un mācību kvalitāti.

Erasmus+ programma atbalsta šādas mācību aktivitātes:

  • Nodarbību vadīšanu – pieaugušo izglītotāji pasniedz nodarbības ārvalstu organizācijā, kas darbojas pieaugušo izglītības jomā;
  • Profesionālās pilnveides kursus un mācības ārvalstīs – pieaugušo izglītotāju profesionālo pilnveidi citas valsts  organizācijā, kas darbojas pieaugušo izglītības jomā;
  • Darba vērošanu – pieaugušo izglītotāji vēro citu izglītotāju darbu ārvalstu organizācijā, kas darbojas pieaugušo izglītības jomā.


Projekta pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 5. februāris līdz plkst. 13.00.

 

Vairāk: www.bibliotekari.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn