chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

EPALE A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

 
 

Naptár

Základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti a rodinná politika - EBSN on-line kurz na EPALE

Megosztotta Kristýna Fantová 1 hónap 3 nap óta

péntek 4 október 2019 - csütörtök 31 október 2019

Tým EBSN EPALE s radostí oznamuje zahájení svého druhého a třetího on-line kurzu pro tvůrce politik, odborníky a další profesionály, kteří se zabývají nastavováním politik pro podporu základních dovedností a v současné době zavádějí doporučení daná programem Upskilling Pathways. Nabízené MOOC kurzy se věnují politické úrovni poskytování podpory základním dovednostem v kontextu programu Upskilling Pathways. Zaměřují se na způsoby, kterými jednotlivé členské země mohou podporovat proaktivnější a soudržné politiky podpory základním odvednostem se zaměřením na základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti.

Elsődleges nyelv:
Eseménytípus: 
Szakmai nap
Részvételi díj: 
Nem
Regisztráció határideje: 
18/10/2019
Online esemény: 
Igen
Szervező: 
EBSN EPALE Team
Szervező típusa: 
Más esemény
Elérhetőség: 
https://epale.moodle.school/login/index.php
Résztvevők száma: 
> 200
Célcsoport: 
Döntéshozók
Tárgyalt téma:
Célok és célkitűzések: 
Kdokoliv, kdo pracuje na implementaci Upskilling Pathways na národní úrovni, na tématu základních dovedností na pracovišti, základních rodičovských dovedností zde může najít relevantní a aktuální informace a bude mít příležitost podívat se na na svůj národní kontext z odstupu a učit se interaktivně od dalších účastníků.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn