Ugrás a tartalomra
Event Details
21 Oct
2020

Pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”

Remote Event
to

Sākot ar 14. septembri, Izglītības un zinātnes ministrija izsludina pretendentu pieteikšanos pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”.

Balva dibināta ar mērķi akcentēt pieaugušo izglītības nozīmīgumu un izteikt atzinību gada labākajam pieaugušo neformālās izglītības sniedzējam – izglītības iestādei vai organizācijai – par nozīmīgu ieguldījumu izglītības procesa veicināšanā. Šogad “Saules laiva” tiks pasniegta piekto reizi.

Izglītības un zinātnes ministrija aicina balvas pretendentus vispusīgi izvērtēt 2020.gada darbu pieaugušo neformālās izglītības jomā, pieteikumos atspoguļojot arī neparastus risinājumus un veiksmīgas idejas, kas ļāvušas pārvarēt ar pandēmiju saistītās grūtības, sniegušas jaunu pieredzi un ļāvušas turpināt darbu. “Saules laivas” žūrija īpašu vērību veltīs pieaugušo izglītības sniedzēju spējai arī sarežģītajos pandēmijas apstākļos saglabāt vismaz daļu no paredzētā programmu apjoma, turpinot piedāvāt kvalitatīvas pieaugušo neformālās izglītības programmas. 

Balvas pretendentu izvirzīt un pieteikumu iesniegt var šādas personas: pašvaldības domes priekšsēdētājs, pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs, pieaugušo neformālās izglītības iestādes vai citas organizācijas vadītājs. Pieteikt pretendentu var arī pieaugušie, kas piedalījušies neformālās izglītības mācībās; šajā gadījumā ierosinājums jāparaksta vismaz 10 attiecīgās mācību grupas sastāvā reģistrētiem cilvēkiem.

Lai izvirzītu pretendentu balvas saņemšanai, ir jālejuplādē un jāaizpilda anketa. Pieteikums un anketa pēc aizpildīšanas jāsūta uz adresi:

Pieaugušo neformālās izglītības balva,Izglītības un zinātnes ministrija,Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija;

vai arī, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, uz elektroniskā pasta adresi pasts@izm.gov.lv.

Anketa jāaizpilda brīvā formā un tā, lai vērtētāji varētu gūt pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par atzinībai pieteiktā pieaugušo izglītotāja darbības mērķiem, metodēm, ilgtspēju un citiem svarīgiem darbības aspektiem, kas norādīti pieteikuma anketā. Balvas pretendentu pieteikumus izvērtēs IZM apstiprināta žūrija -- pieaugušo izglītības jomas atzīti profesionāļi.

Ar IZM pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas nolikumu un informāciju, kurai jābūt ietvertai pieteikumā, var iepazīties ministrijas mājaslapā.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2020.gada 1.novembris.


Pieaugušo neformālās izglītības balva tiek piešķirta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Event Details
Állapot
As planned
Szervező típusa
NSS esemény
Célcsoport
Felnőttkori tanulással foglalkozó hálózatok és szervezetek
Részvételi díj
Nem

Tudomást szerzett új eseményről?

Ne habozzon! Az esemény megosztásához kattintson az alábbi linkre!

Legfrissebb beszélgetések

EPALE-közösség: Ossza meg sikeres munkahelyi felnőttkori tanulási projektjeit a közösséggel!

Szeretnénk, ha az EPALE-közösség tagjaként beszámolna a munkahelyi tanulás témakörében végrehajtott bármilyen sikeres projektről, kezdeményezésről vagy programról.

Több