chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

Naptár

Eneseanalüüsi toetamine ja hindamine VÕTA protsessis

Megosztotta Marin JOHNSON 1 év 10 hónap óta

hétfő 15 október 2018 - szerda 14 november 2018

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös koolituskeskusega Kolm Talenti (Kolm Talenti OÜ) korraldab koolituse "Eneseanalüüsi toetamine ja hindamine VÕTA protsessis““. Koolituse eesmärgiks on, et koolituse läbinu oskab toetada VÕTA taotleja eneseanalüüsi ning nõustada taotlejat VÕTA protsessis. Sihtgrupp Õppenõustajad, õppekorraldusspetsialistid, õpetajad ja õppejõud ja teised tasemeõppeasutuste töötajad, kelle ülesandeks on õppija eneseanalüüsi toetamine ja hindamine VÕTA protsessis. Koolituse maht on 16 akadeemilist tundi, mis toimub ühe kahepäevase moodulina. 

Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames toimuvad 2018. aasta II poolel tasuta koolitused täiskasvanute koolitajatele kutseõppeasutustes, kõrgkoolides ja täiskasvanute gümnaasiumides ning VÕTA protsessi asjatundjatele õppeasutustes. Kursused on ellu kutsutud eesmärgiga suurendada täiskasvanutele pakutava õppe kvaliteeti, mitmekesisust ja vastavust täiskasvanud õppija vajadustele.

Osalemine koolitusel on õppijate jaoks tasuta. Ühtlasi katab korraldaja majutuse ja toitlustusega seotud kulud. Koolitused toimuvad erinevates Eesti linnades. 

Registreeru Haridus- ja Teadusministeeriumi lehel

Elsődleges nyelv:
Eseménytípus: 
Szakmai nap
Részvételi díj: 
Nem
Online esemény: 
Nem
Szervező: 
Haridus- ja Teadusministeerium
Szervező típusa: 
Más esemény
Elérhetőség: 
Kontaktisik Mai Timmi (mai.timmi@hm.ee; +372 51 94 15 37)
Célcsoport: 
Felnőttkori tanulással foglalkozó hálózatok és szervezetek
Tárgyalt téma:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn