chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

Naptár

Megosztotta Justyna Bednarz 3 év 6 hónap óta

csütörtök 16 március 2017
Warszawa (Warsaw)
,

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion - wyjątkowe połączenie narzędzi, metod
i pomysłów nowoczesnego, skutecznego e-learningu.

 

Już 16 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion (http://elearning-fusion.pl/ ). Organizatorem wydarzenia jest iPro, innowacyjna firma e-learningowa (http://ipro-elearning.com/ ). Wydarzenie zostało objęte Patronatem honorowym przez Pracodawców RP (http://www.pracodawcyrp.pl/ ), największą organizację pracodawców w Polsce. Partnerem merytorycznym Konferencji jest HR Influencers (http://hrinfluencers.pl/ ), think tank skupiający najbardziej wpływowych liderów branży HR w Polsce. Technologicznie wspierać będzie ją globalna firma Articulate (https://articulate.com/), dostawca oprogramowania, kursów i materiałów dla specjalistów od rozwoju w firmach. Merytorykę dostarczą Partnerzy iPro:

 

Nazwa Konferencji nie jest przypadkowa. Twórcom eventu od początku chodziło o pokazanie, że nowoczesny, skuteczny e-learning to fuzja całego mnóstwa narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Samo wydarzenie jest miksem prelekcji, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami i spotkań w kuluarach. Powstało w wyniku połączenia (fuzji) doświadczeń międzynarodowych i rodzimych organizacji działających w szeroko rozumianym e-learningu. Atrakcją na niespotykaną w Polsce skalę będzie też miks mówców i prelegentów, znanych w branży międzynarodowych ekspertów i praktyków e-learningu.

 

Zobaczymy między innymi Sally Ann Moore, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie e-learningu w Europie, obecną w rankingu "Top Ten Movers and Shakers”. Nicolę Appel, menedżera największych społeczności internetowych w Articulate. Lider rankingu Guru Gamifikacji, Pete Jenkins, pokaże siłę gier w rozwoju pracowników. W tajniki mobile learningu wprowadzi uczestników Neil Lasher, pionier i ewangelista tej tematyki w Europie. Gospodarzem wydarzenia będzie Marta Machalska, prezes firmy iPro, pomysłodawczyni Konferencji. Wieloletni praktyk e-learningu, związany z branżą od początku jej istnienia w Polsce.

 

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzia kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy opowiedzą jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu, czyli zastosowania do kształcenia pracowników aplikacji i rozwiązań umożliwiających szybsze dotarcie i reakcję na informacje, upowszechnienie wiedzy trudnej do przekazania, a także większe zaangażowanie pracowników. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie otrzymają porcję wiedzy o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS. Przekonają się jak z platformy do zarządzania szkoleniami w firmie przekształciły się w systemy wspierające rozwój pracowników w każdym wymiarze, wykorzystujące mechanizmy gier do angażowania ludzi.

 

Organizatorzy zapraszają na Konferencję E-Learning Fusion właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników lub koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

 

- Tylko wspólnie, w połączeniu (fuzji) możemy wytworzyć mnóstwo energii i zwiększyć zasięg promieniowania pomysłów, metod, praktyk i narzędzi nowoczesnego e-learningu – tak o wydarzeniu mówi jego pomysłodawca, Marta Machalska.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: http://elearning-fusion.pl/. Formularz zgłoszenia: https://form.jotformeu.com/63402394183353

Elsődleges nyelv:
Eseménytípus: 
Konferencia
Részvételi díj: 
Igen
Regisztráció határideje: 
16/03/2017
Online esemény: 
Nem
Szervező: 
iPro, innowacyjna firma e-learningowa (http://ipro-elearning.com/ )
Szervező típusa: 
Más esemény
Célcsoport: 
Andragógiai akadémikusok, hallgatók, kutatók
Felnőttkori tanulással foglalkozó hálózatok és szervezetek
Projektek és együttműködések
Tárgyalt téma:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email