News
Vijesti

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Kapsamında Çevrim İçi Eğitim

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Ulusal Eylem Planı çerçevesinde hazırlanan " Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Samsun İli 2020 Çalışma Planı'' kapsamında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Evlilikleri Önleme konusunda 29.11.2021 - 03.12.2021 arasında Samsun ilindeki tüm okullarda görevli rehberlik öğretmenleri ve okul müdürlerinin katılımıyla çevrim içi eğitim gerçekleştirilmiştir.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şubesi tarafından koordine edilen çevrim içi eğitimde Samsun ili Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Öğretmenleri Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Evlilikleri Önleme konusunda sunum yaparak psikososyal süreci anlatmış, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Avukatı Seda ÜSTÜN TUĞ ise hukuki süreci anlatarak çevrim içi ortamda katılımcıları bilgilendirmişlerdir.

Çevrim İçi Eğitim1.
Login (0)

Želite li napisati članak?

Ne ustručavajte se to učiniti!

Kliknite na donju poveznicu i napišite novi članak!

Najnovije rasprave

EPALE rasprava: budućnost učenja odraslih

U srijedu, 8. srpnja 2020., od 10:00 do 14:00 sati, EPALE će biti domaćin online rasprave o budućnosti učenja odraslih. Razgovarajmo o budućnosti područja obrazovanja odraslih i novim izazovima i mogućnostima. Online raspravu vodit će stručnjakinja EPALE-a Gina Ebner, generalna tajnica EAEA-e.

Više