Online cursussen beschikbaar voor bibliotheekleden
Vanaf nu kunnen alle bibliotheekleden die zich persoonlijk willen ontwikkelen aan de slag met zo’n 160 online cursussen op het gebied van bijvoorbeeld communicatie, persoonlijke kracht, taal, fotografie en commerciële vaardigheden. De cursussen maken deel uit van een pilot.
De cursussen zijn te vinden via bibliotheek.nl/cursussen. Daar staat ook een overzicht van alle cursuscategorieën. Deze pagina is ook als blueprint beschikbaar in de WaaS.
Leven Lang Ontwikkelen
De pilot Online cursussen is opgezet in het kader van ‘Leven Lang Ontwikkelen’, een van de maatschappelijke opgaves uit het Bibliotheekconvenant. In deze pilot onderzoeken wort onderzocht hoe dit aanbod zo goed mogelijk kan aansluiten bij de wensen en behoeften van zowel bibliotheken als bibliotheekleden, en hoe dit het beste kan worden aangeboden.

Meer informatie
Ga voor meer informatie, promotiemateriaal en ondersteuning naar MetdeKB (inlog vereist, alleen voor bibliotheekmedewerkers).
Het volledige artikel vind je via Bibliotheeknetwerk.Bron ->> Bnetwerk | Bnetwerk (bibliotheeknetwerk.nl)
Word ook lid van EPALE en ontdek de voordelen!