chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - e-Platforma za obrazovanje odraslih u Europi

Vijesti

ErasmusDays powracają!

17/09/2020
po Karolina MILCZAREK
Jezik: PL
Document available also in: EN CS SK LV HR

ErasmusDays 2020

Program Erasmus+ corocznie, począwszy od 2017 roku, organizuje 3-dniowe obchody z myślą o byłych, obecnych i przyszłych uczestnikach i realizatorach projektów. Nie przegapcie okazji, by zaangażować się w Erasmus Days 2020 i podzielić doświadczeniami z udziału w programie Erasmus+ i rezultatami projektów.

Czym jest #ErasmusDays?

Inicjatywa #ErasmusDays została zapoczątkowana w związku z obchodami 30-lecia programu Erasmus i stała się wielkim europejskim świętem mobilności zagranicznych i wymiany międzynarodowej.

Uczestnicy programu Erasmus+, realizatorzy projektów, absolwenci, organizacje i Narodowe Agencje organizują lokalne wydarzenia dla mieszkańców, mediów i decydentów, by informować o programie Erasmus+ oraz różnorodnych projektach, które on wspiera.

#ErasmusDays to bezcenna możliwość dla beneficjentów, by rozpowszechnić informacje na temat własnych projektów oraz zaprezentować rezultaty i efekty pracy.

Czwarta edycja #ErasmusDays 2020 odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 października. W ubiegłym roku uczestnicy programu zorganizowali 3 995 wydarzeń w 53 krajach.

W tym roku, z uwagi na pandemię COVID-19, #ErasmusDays  ma szansę stać się symbolem siły i zdolności obywateli Europy do sprostania tego typu wyzwaniom.

              

/hr/file/erasmusdays-2020-teaser#Erasmusdays 2020 - TEASER

          

Jak mogę się włączyć?

Organizacje, instytucje czy konsorcja, które korzystają lub skorzystały z dofinansowania z programu Erasmus+, mogą organizować różne wydarzenia: konferencje, seminaria, wystawy fotograficzne, koncerty, nagrania radiowe albo działania online.

Ze względu na pandemię COVID-19 program #ErasmusDays 2020 obejmie głównie inicjatywy online. Mogą to być konferencje, webinaria, quizy online, nagrania z historami beneficjentów, wydarzenia na żywo, podcasty albo wystawy zdjęć online.

Wydarzenia należy zgłaszać do właściwej Narodowej Agencji Programu Erasmus+ w swoim kraju.

Odwiedź stronę internetową Erasmus Days i dowiedz się, jak zgłosić swoje wydarzenie!

#ErasmusDays 2020: chcesz zorganizować wydarzenie? Zajrzyj na stronę: https://www.erasmusdays.eu/organize-event/.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email