chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - e-Platforma za obrazovanje odraslih u Europi

Vijesti

Selfmanažment a Selfleadership – online kurzy

15/04/2020
po Erika Novotná
Jezik: SK

Online jednodňové kurzy zamerané na selfmanažment a selfeadership v období karantény pripravila v spolupráci so Slovak Business Agency lektorka, mentorka a autorka projektu Životológie, Mgr. Henrieta Holúbeková.

Kurzy sú zamerané na riadenie seba samého a ich benefit spočíva v tom, že všetko čo sa naučíte môžete využiť vo svojom profesionálnom, ale aj osobnom živote.

Kurz selfmanažment je určený pre dve cieľové skupiny. Prvou je verejnosť, ktorá si chce nanovo nastaviť život počas, ale aj po uplynutí súčasnej situácie súvisiacej so šírením ochorenia COVID-19. Druhou cieľovou skupinou sú malí živnostníci, podnikatelia, majitelia firiem, ľudia , ktorí plánujú rozbehnúť svoje podnikanie.

Obsah kurzu selfmanažment je dizajnovaný do štyroch okruhov:

 1. (Re)thinking - naučíte sa zosumarizovať "kde som" vo svojom podnikaní, v živote, "čo mám", "kam idem a kam chcem ísť".
 2. (Re)focus – oboznámite sa procesom hľadania a objavovania nových produktov a  služieb. Prostredníctvom cvičenia  "trh nápadov",  bude mať účastník možnosť vyberať si jednu vec, na ktorú sa sústredí v nasledujúcom období, učiní rozhodnutie a s podporou skupinovej interakcie, sa naučí nastaviť si stratégiu a cesty PR.
 3. (Re)organizácia - správne pomenovanie a nastavenie cieľa (goal setting), ktorý sa bude rozčleniť na jednotlivé strategické kroky a tie budú transformované na úlohy (time&task manažment). V rámci poznávania a objavovania procesu reorganizácie cieľov,  ponúka lektorka "tajný" trik, ako efektívne riadiť samého seba bez výhovoriek .  Tento trik väčšinu účastníkov prekvapí, pretože je úplne jednoduchý a hlavne "nečakaný".
 4. Reunion - znovuspojenie "všetkých kúskov vášho puzzle " a vloženie do ostatných oblastí vášho života tak, aby to tam "zapadlo". 

Ako bonus, kurz SELF manažment ponúka účastníkom:

 • štyri jednoduché techniky a tip na využívanie moderných technológií na udržanie pozornosti,
 • šesť krokov k spokojnej zmene podnikania a
 • 3 silné mentálne techniky, ako odolať vonkajším vplyvom.

Kurz selfleadership je venovaný tréningu ako byť sám sebe vodcom, ako viesť samého seba? Kurzu je zameraný na tieto oblasti:

 • na to ako zotrvať v danom smere,
 • na hravé dokončenie započatého (neprokrastinovať a nerobiť z toho "drámu", ale jednoducho, hravo, účinne dokončiť úlohy a naplniť svoje ciele a vízie),
 • na štyri kľúče k mentálnej odolnosti podnikateľa
 • na šesť silných komunikačných techník mentálne stabilného lídra,
 • na tri silné mentálne techniky, ako odolať vonkajším vplyvom.

Po obidvoch workshopoch ponúka lektorka tzv. "DAY by DAY" mentoring počas tridsiatich dní nasledujúcich po kurze (každý deň sumarizácia úloh, čo sa podarilo, čo nie, problémy, radosti, nečakané veci v ten deň). V tejto fáze bude podstatné komunikovať a zdieľať,  „čo to s vami urobí“ a aký to má dopad na váš osobný i profesionálny život. Uvedenú tridsaťdňovú supervíziu lektorka  ponúka zdarma, ako podpornú službu so zámerom usmerňovať vás, až kým sa ukážu prvé výsledky. 

 

Do kurzov sa môžete prihlásiť cez krátky prihlasovací formulár:

Selfmanažment prihlasovanie sa uzatvára  23.4.2020 o 12:00 hod, svoju záväznú prihlášku vyplňte na tomto linku

Selfleadership najneskôr do 29.4.2020 do 12:00 na tomto linku

 

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn