chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - e-Platforma za obrazovanje odraslih u Europi

Vijesti

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis vairākus projektu konkursus

16/02/2020
po Ginta Salmina
Jezik: LV

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis vairākus projektu konkursus:

  1. Latvijas valsts budžeta finansētā mērķprogramma “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Programmas mērķis ir atbalstīt medijus sabiedriski nozīmīga satura veidošanā un stiprināt nacionālo kultūrtelpu latviešu valodā, atbalstot nekomerciālas, sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanu medijos, kuras uzdevumi ir stiprināt Satversmē noteiktās vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kritisko domāšanu, veicināt mediju atbildīgumu un kvalitāti, kā arī sabiedrības saliedētību uz latviešu valodas pamata. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020.gada 10.marts. Vairāk informācijas par projektu un pieteikšanos iespējams atrast šeit.
     
  2. Latvijas valsts budžeta finansētā programma “Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm”. Programmas mērķis ir saglabāt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti, mērķgrupa - latviešu diasporas bērni vecumā no 6 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vienaudži Latvijā. Programmas ietvaros tiks atbalstītas kopīgas nometnes un vasaras skolas, kas vērstas uz diasporas bērnu saiknes stiprināšanu ar Latviju, kā arī diasporas un Latvijā dzīvojošo bērnu kopīgu darbošanos. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2020.gada 11.marts. Vairāk informācijas par projektu un pieteikšanos iespējams atrast šeit.
     
  3. Latvijas valsts budžeta finansētā programma “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam”. Programmas mērķis ir saglabāt no Latvijas emigrējušo iedzīvotāju (turpmāk – diaspora) saikni ar Latviju, stiprināt viņu nacionālo identitāti, veicināt diasporas pašorganizēšanos, kā arī veicināt diasporas pilsonisko līdzdalību Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē, Programmas mērķa grupa ir latviešu diaspora un diasporas organizācijas ārvalstīs. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020.gada 12.marts. Vairāk informācijas par projektu un pieteikšanos iespējams atrast šeit.
     
  4. Latvijas valsts budžeta finansētā programma “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma”. Programmas mērķis ir veicināt Latvijā dzīvojošo mazākumtautību un latviešu jauniešu dialoga attīstību un sadarbību, kā arī sekmēt mazākumtautību jauniešu līdzdalību pilsoniskās sabiedrības veidošanā, sekmēt kultūras mantojuma apzināšanu, piederības sajūtu Latvijai un kopīgu izpratni par kultūras un vēstures jautājumiem. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020.gada 13.marts. Vairāk informācijas par projektu un pieteikšanos iespējams atrast šeit.

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) piedāvā arī iespēju 18. februārī plkst. 10.00 ES mājā, Kamīnzālē, 2.stāvs, Aspazijas bulvāris 28, piedalīties informatīvā seminarā par valsts budžeta finansētās programmas „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” 2020.gada projektu konkursu. Pieteikšanos meklēt šeit.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn