Skoči na glavni sadržaj
Resource Details
RESURS

Videi draudzīgāki notikumi, konferences, sanāksmes (Greener Events in 7 steps)

2020. gada 28.  un  29. janvārī Briselē (Beļģijā) notika konference “Co-creating Erasmus+ and the European Solidarity Corps”, kas kopā pulcēja vairāk nekā 500 dalībniekus no ministrijām, Nacionālajām aģentūrām, organizācijām, kuras īsteno projektus šajās programmās, kā arī citus interesentus! Pasākumu atklāja Eiropas Komisijas Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāre Mariya Gabriel un prieks, ka nākamajā šo programmu īstenošanas periodā (2021-2027) īpaša uzmanība tiks pievērsta arī vides un klimata pārmaiņu jautājumiem.

Eiropas Komisijas pārstāves Nora Csanyi un Nele Fassnacht (DG SCIC, European Commission) sesijā «Greener events, conferences, meetings» iepazīstināja ar savu prezentāciju «Greener Events in 7 steps», kurā apkopoti 7 jautājumi, par ko īpaši aizdomāties, organizējot konferences, seminārus un citus pasākumus.

No Latvijas konferencē piedalījās dalībnieki, kuri pārstāvēja gan Izglītības un zinātnes ministriju, gan Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, gan Valsts izglītības attīstības aģentūru, gan dažādo apakšprogrammu īstenotājus, t.sk. konferencē piedalījās arī  EPALE reģionālā koordinatore Rīgas reģionā Ginta Salmiņa, kura pārstāvēja Erasmus+ jaunatnes jomas projektu īstenotājus.

Resource Details
Autor(i) resursa
Eiropas Komisija
Vrsta resursa
Ostalo
Država
Datum objave
Jezik dokumenta
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!