Skoči na glavni sadržaj
News
Vijesti

Ventspils Mūžizglītības centrs aicina jauno gadu sākt ar jaunām zināšanām

Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs janvārī aicina apgūt šūšanu, krievu valodu ar priekšzināšanām, kā arī MS Excel lietpratējiem un semināru par pieaugušo izglītības specifiskajām iezīmēm.

MS Excel lietpratēju kursos dalībnieki tiks sagatavoti, lai tie pilnvērtīgāk spētu izmantot MS Excel piedāvātās iespējas - aprēķinu veikšanu darblapā, funkciju veikšanu darbam ar tekstu, datu attēlošanu, izmantojot diagrammas, un citas iespējas, par kurām lietotājs bieži vien nav pat informēts. Kursa kopējais apjoms ir 20 akadēmiskās stundas.

Krievu valoda ar priekšzināšanām paredzēta tiem, kuri vēlas uzlabot savas krievu valodas zināšanas A2 valodas apguves līmenī. Kursa kopējais apjoms ir 48 akadēmiskās stundas.

Šūšanas kursos dalībnieki apgūs, kā pareizi izmantot modes žurnālu piegrieztņu iespējas sava tērpa darināšanā, kā piegrieztni piemērot pēc saviem mēriem, kā šūt vīles, kakles, roces apdari, apakšmalu un aizdari, kā veikt apģērba uzlaikošanu un labošanu, kā arī daudz ko citu. Katram dalībniekam tiek nodrošināta individuāla pieeja. Kursa kopējais apjoms ir 48 akadēmiskās stundas.

Seminārā “Pieaugušo izglītība un tās dalībnieks” dalībnieki iepazīs virkni ieskatu no neirozinātnes un psiholoģijas, kas rada izpratni par to, kā stiprināt cilvēka motivāciju mācīties, kā veicināt gatavību pieņemt pārmaiņas, kā pārvarēt “smadzeņu slinkumu”, un kā padarīt mācīšanās procesu efektīvāku. Izpratne par šiem jautājumiem palīdzēs pieaugušo izglītības pasniedzējam noteikt adekvātus mācīšanās mērķus, atlasīt atbilstošu mācību saturu un radīt vēlamo mācīšanās vidi. Semināru vadīs pieaugušo izglītības treneris, mācību projektu vadītājs un Metodes.lv dibinātājs Toms Urdze. Seminārs notiks 2020.gada 21.janvārī plkst. 18:00 Ventspils Augstskolā.

Pietiekšanās Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centra kursiem šeit: https://venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas/

Ar Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centra jaunumiem un piedāvājumu vienmēr iespējams iepazīties Ventspils Augstskolas mājas lapā: https://venta.lv/muzizglitiba/aktualitates/, kā arī zvanot pa tālruni 63629650 vai rakstot uz e-pastu mic@venta.lv.

 

Avots: venta.lv.

Login (0)

Želite li napisati članak?

Ne ustručavajte se to učiniti!

Kliknite na donju poveznicu i napišite novi članak!

Najnovije rasprave

EPALE rasprava: budućnost učenja odraslih

U srijedu, 8. srpnja 2020., od 10:00 do 14:00 sati, EPALE će biti domaćin online rasprave o budućnosti učenja odraslih. Razgovarajmo o budućnosti područja obrazovanja odraslih i novim izazovima i mogućnostima. Online raspravu vodit će stručnjakinja EPALE-a Gina Ebner, generalna tajnica EAEA-e.

Više