chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

e-Platforma za obrazovanje odraslih u Europi

 
 

Kalendar

Sisekoolitaja raamaturiiul: raamatud, mis innustavad, toetavad, arendavad

Objavio Annika Allikas prije 2 mjeseca 5 dana

Srijeda 30 Listopad 2019
Tallinn
,

 

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit alustab sisekoolitajatele suunatud lugemisklubiga, mille eesmärk on ühiselt arutleda sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega:

Esimene kohtumine toimub 30. oktoobril 2019 kell 16.30-18.30 Kohvikus Wabadus (Vabaduse väljak 10, Tallinn), kus vestleme koos Alar Ojastuga tema raamatust „Ratsionaalne emotsionaalsus“.

Alar Ojastu on suurte kogemustega koolitaja, kes on nõustanud sadu organisatsioone nii Eestis, mujal Euroopas kui ka Aasias ja Venemaal. Alar ise ütleb raamatu kohta nii:

„Olin veendunud, et inimliku hoolivuse kaudu on võimalik organisatsioonidel rohkem saavutada, kui kitsalt raha nimel tegutsedes, aga mul puudus tõestus sellele. Otsustasin siis kahtluse alla seada kõik oma intuitiivsed teesid seni, kuni olen neile leidnud kinnituse. Tahtsin fakte, näiteid, protsente ja täpseid summasid.“

Sisekoolitaja raamaturiiuli lugemisklubi näol on tegemist ühise vestlusringiga ehk kohtumise ajaks on vajalik raamat läbi lugeda ning olla valmis oma mõtteid kohapeal ka teistega jagama.

Raamatut on võimalik endale osta SIIT või SIIT.

matust „Ratsionaalne emotsionaalsus“.

Omaltpoolt kostitame tee ja väikeste suupistedega. Kui aga keha ja vaim vajavad rohkem turgutust, siis suuremaid ampse on võimalik endale soetada Wabaduse kohvikust.

Lugemisklubis osalemiseks:

  • Registreeru lugemisklubi kohtumisele
  • Loe raamat kohtumise ajaks läbi
  • Tule kohale ja jaga enda mõtteid loetust

Lugemisklubi kohta on rohkem võimalik lugeda SIIT.

Lugemisklubi kohtumisele on võimalik registreeruda SIIN.

Glavni jezik:
Vrsta događanja: 
Događaj u području profesionalnog razvoja
Kotizacija za sudjelovanje: 
Ne
Rok za prijavu: 
30/10/2019
Mrežno događanje: 
Ne
Organizator: 
Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit (ESAL)
Vrsta organizatora: 
Drugi događaj
Podaci za kontakt: 
E-post: info@sisekoolitus.eu
Ciljna skupina: 
Znanstvenici, studenti, istraživači u području andragogije
Mreže i organizacije za učenje odraslih
Tema:
Ciljevi i svrha: 
Eesmärk on ühiselt arutleda sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn