Skoči na glavni sadržaj
Event Details
19 Feb
2020

Nodarbība “Publiskā runa? Esmu gatavs!” Valmierā

Latvia
Valmiera

Viens no visbiežākajiem attaisnojumiem, kādēļ cilvēki atsakās runāt publiski ir: "Es neesmu sagatavojies!" Nodarbības laikā apskatīsim četrus pamatrīkus, kas palīdzēs izveidot runu dažu minūšu laikā, kā arī sagatavos uzstāties jebkādos apstākļos. Nodarbība būs paredzēta gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst runas pamatus.

Nodarbību vadīs Dāvis Golds, publiskās runas treneris biedrībā "Toastmasters International" un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions. Viņš ir pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās pasaules valstīs un kopumā ir individuāli novērtējis ap 200 publiskām runām. Dāvis ir dalījies ar savām zināšanām konferencēs TEDxRiga, Icebreakers '19, kā arī veidojis saturu projektam "Samsung digitālā skola".

Nodarbība notiek: 19. februārī 17.30 – 20.00 (ierašanās no 17.15), Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, Valmierā.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Valmieras integrēto bibliotēku.

Ieeja bez maksas, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī. Reģistrēšanās tiešsaistē šeit

 

Par LAMPA: Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem. 

Avots: biblioteka.valmiera.lv.

Facebook kalendāra notikums: https://www.facebook.com/events/847266005722069/

Event Details
Status
As planned
Vrsta organizatora
Drugi događaj
Organiser name
Sarunu skola LAMPA sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Valmieras integrēto bibliotēku
Podaci za kontakt
Ilze Samīte, Sarunu skolas LAMPA vadītāja, T: +371 27733559. E-pasts: ilze.samite@fondsdots.lv
Tema
Kotizacija za sudjelovanje
Ne

Imate li u planu neko događanje

Ne ustručavajte se to učiniti! Kliknite na donju poveznicu i odmah predložite događanje!

Najnovije rasprave

EPALE rasprava: budućnost učenja odraslih

U srijedu, 8. srpnja 2020., od 10:00 do 14:00 sati, EPALE će biti domaćin online rasprave o budućnosti učenja odraslih. Razgovarajmo o budućnosti područja obrazovanja odraslih i novim izazovima i mogućnostima. Online raspravu vodit će stručnjakinja EPALE-a Gina Ebner, generalna tajnica EAEA-e.

Više