chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Cuardaigh

  Showing 1 to 2 of 2 results found.
 1. EPALE Policy Tool Country Profile

  Profil države- Turska

  Teanga: bs

  Kategorija/faktor uspješnosti TR Evropski prosjek Stopa učešća     Postotak ljudi koji učestvuju u obrazovanju i osposobljavanju u posljednje četiri sedmice (LFS, 2013) 4 10,48 Poboljšanje vještina i sposobnosti     Postotak stanovništva koje je prijavilo ...

  John Doe - 10/08/2020 - 14:17

 2. EPALE Policy Tool Country Profile

  Profili i vendit- Turqi

  Teanga: sq

  Kategoria/faktori i suksesit TR Mesatarja e BE-së Shkalla e pjesëmarrjes     Përqindja e personave që marrin pjesë në arsim dhe trajnim në katër javët e fundit (LFS, 2013) 4 10,48 Përmirësimi i aftësive dhe i kompetencave     Përqindja e raportimit të pop ...

  John Doe - 09/07/2020 - 07:13