chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Cuardaigh

  Showing 1 to 2 of 2 results found.
 1. EPALE Policy Tool Country Profile

  Profili i vendit- Turqi

  Teanga: sq

  Kategoria/faktori i suksesit TR Mesatarja e BE-së Shkalla e pjesëmarrjes     Përqindja e personave që marrin pjesë në arsim dhe trajnim në katër javët e fundit (LFS, 2013) 4 10,48 Përmirësimi i aftësive dhe i kompetencave     Përqindja e raportimit të pop ...

  John Doe - 09/07/2020 - 07:13

 2. EPALE Policy Tool Country Profile

  Profil države – Turska

  Teanga: me

  Kategorija/činilac uspjeha TUR Prosjek u EU Stopa učestvovanja     Procenat osoba koje su u zadnje četiri sedmice učestvovale u obrazovanju i osposobljavanju (LFS, 2013.) 4. 10,48 Unaprjeđenje vještina i sposobnosti     Procenat stanovništva koje prijavlj ...

  John Doe - 03/08/2020 - 08:20