chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Digitální vzdělávání dospělých

Přidejte se ke komunitě EPALE, která čítá více než 49 000 odborníků z oblasti vzdělávání dospělých  a hodnoťte, komentujte a přispívejte!

 

Drazí kolegové EPALE,

 

v měsíci lednu a únoru se zaměříme na téma digitální vzdělávání dospělých. Během tohoto období budou jednotlivé národní týmy EPALE spolu s celou komunitou publikovat množství zajímavých případových studií, článků, reportáží a dalších zdrojů k tomuto tématu.

Znáte, využíváte nebo jste sami vytvořili nějakou inovativní metodiku výuky dospělých prostřednictvím IT? Zapojili jste se někdy do takového úspěšného projektu nebo o nějakém víte, kde se využívají digitální nástroje pro vzdělávání dospělých? Sdílejte své tipy, případové studie a příklady dobré praxe v období od 25. do 28. února a pomůžete nám tak inspirovat další profesionály z oblasti vzdělávání dospělých po celé Evropě.

Všechny vaše příspěvky budou uveřejněny v našem měsíčním newsletteru!

 

Blogy

The IMPACT project – assessing and validating competence-oriented learning through IT (EN, ET, DE, HU, PT, HR, PL)

Jak nové učební technologie podporují inovativní přístupy k učení a jak přispívají k ověřování dovedností získaných prostřednictvím neformálního učení? Dr. Tim Scholze nám představil projektu IMPACT, jehož cílem je odpovědět na tyto otázky.

ICT in adult education: still failing to deliver optimal and sustainable solutions? (EN, DE, ES, IT, FR, PL, LT, ET, HU, DA, NL, HR, CS)

Máme takové ICT nástroje, které potřebujeme pro vzdělávání dospělých? Eva Anderssonová z Ministerstva školství a speciálního vzdělávání v Göteborgu se s námi podělila o své myšlenky.

A digital inclusion pathway (EN, ET, FR, CS, HU, DE, HR, PL)

Tematický koordinátor EPALE, pan David Mallows, zdůrazňuje důležitost digitální inkluze dospělých.

 

Novinky z celé Evropy

Leden byl rušným měsícem v oblasti vzdělávání dospělých v celé Evropě:

 Přidejte se k nám!

Nezapomeňte se zaregistrovat na EPALE, abyste mohli sdílet a komentovat všechny příspěvky! Přidejte se nyní a staňte se tak součástí komunity, kterou tvoří více než 49 000 odborníků ze vzdělávání dosplěých.

Clibeanna: