chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

 
 

an tseomra nuachta

Weź udział w konkursie #CedefopPhotoAward 2017!

10/05/2017
Teanga: PL
Document available also in: EN DE PT HR EL SL BG MT HU NL ET IT SV FR SK CS DA FI LT

/en/file/cedefop-competitionCedefop Competition

Cedefop Competition

 

Weź udział w konkursie fotograficznym #CedefopPhotoAward 2017 dla uczniów kształcenia i szkolenia zawodowego (VET) w Unii Europejskiej. Podziel się swoją historią i wygraj wycieczkę do Brukseli lub Salonik!

Tytuł konkursu #CedefopPhotoAward 2017 to "Kształcenie i szkolenie zawodowe: opowiedz nam swoją historię".

 

 

Kto może wziąć udział

W konkursie #CedefopPhotoAwards 2017 mogą wziąć udział 2-3 osobowych zespołów uczniów (bez ograniczeń wiekowych), ze szkół z obszaru kształcenia i szkolenia zawodowego. Przedmiotem konkursu jest oryginalne fotostory wraz z komentarzem objaśniającym ideę pracy. Indywidualne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

 

Nagrody

Zwycięzcy pierwszej nagrody zostaną zaproszeni do Brukseli na ceremonię zamykającą obchody Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (#EUVocationalSkills) 24 listopada 2017 roku.

Zwycięzcy drugiej nagrody wezmą udział w otwarciu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Salonikach (# TIFF58) w dniu 2 listopada 2017 roku.

 

Zasady

Zespoły uczniów kształcących się w szkołach wyższych w Unii Europejskiej składające się z nie więcej niż trzech członków proszone są o zaprezentowanie oryginalnego fotostory (od trzech do pięciu zdjęć) wraz z opisem do 100 słów. Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu wraz z wypełnionym formularzem aplikacji.

Termin: 15 lipca 2017 r. do godziny 23:59

Szczegóły konkursu oraz formularze aplikacyjne dostępne są pod linkiem.

 

 

SourceCedefop

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn