chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Blag

EPALE vzdělávací balíček #2 - Rozvoj dovedností

28/05/2020
ag Martin Dobeš
Teanga: CS
Document available also in: EN ES PL EL HR IT LV RO SK HU LT DE FR ET

Resource Kit #2

Druhý EPALE vzdělávací balíček prozkoumává dostupné vzdělávací zdroje na platformě EPALE pro oblast nových dovedností. Je určen profesionálům, kteří chtějí rozvinout své skilly a osvojit si zcela nové kompetence.

Některé z nabízených vzdělávacích zdrojů jsem určeny přímo pro vzdělavatele dospělých (Resouces for trainers). Jiné jsou určeny obecně profesionálům, kteří si chtějí rozšířit specifické oblasti svých znalosti a dovedností (Resources for professional development).

Ať jsou to digitální dovednosti, měkké dovednosti nebo umění pracovat s kurzy MOOC, výběr je na vás. Využijte svou příležitost.

Zjistěte, co vyhovuje nejlépe vám. Přemýšlejte o své budoucnosti! 

Materiály jsou v angličtině. Pokud byste je rádi využili v češtině, dejte nám vědět, například v komentáři pod článkem.


Vzdělávací balíček č. 2 lze stáhnout zde:

PDF iconresource_kit2.pdf

 


 

You might also be interested in:
Resource Kit #1 on Distance Learning
 
 
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 5 as 5 á dtaispeáint
 • Roseline Le Squère's picture
  Merci de ces contenus très intéressants.
  Un très grand nombre de contenus est en anglais.
  Cela montre, dans ces temps où l'échange de pratiques est encore plus précieux, combien il est important de mettre en place des systèmes de transfert de pratiques, de résultats de projets dans plusieurs langues, pour que le plus grand nombre puisse s'en saisir.
 • elena hoo's picture
  vorrei sapere se il kit di risorse per le competenze è disponibile anche in lingua italiana. Grazie Elena Hoo
 • Marcin Szeląg's picture
  Są w tym zestawie też ciekawe materiały do wykorzystania przez edukatorów kulturowych. Przede wszystkim EXULI i Creating a Gender Sensitive Institution. Pierwszy dotyczący imigrantów i innowacyjnych technik przezwyciężania traumy, drugi, problematyki płci w kontekście instytucjonalnym. Oba zagadnienia, zwłaszcza na gruncie edukacji kulturowej w Polsce, również wymagają wsparcia. 

 • Rafał Kunaszyk's picture
  #2 EPALE Resource Kit Skill Development zawiera bardzo przydatny materiał dla MSP Digital Transformation Learning Tool for SME. Przyspieszona transformacja w polskich firmach wymuszona sytuacją wynikającą z pandemii wymaga wsparcia. Dotychczas polskie firmy znajdowały się na końcu listy korzystania z narzędzi on-line.
 • Ramon Mangion's picture
  Thanks EPALE for this document. It is a very useful guide. I am also happy to see that one of the resources that I had shared, based on an Erasmus project that I coordinated has been selected by EPALE for inclusion in this document.