chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

 
 

an tseomra nuachta

Sarunu vakars "Izaugt ģimenē" Kuldīgā

28/11/2019
Teanga: LV

12. decembrī 17.15 Sociālā atbalsta-resursu centrā, Liepājas ielā 37, Kuldīgā tiek gaidīti potenciālie aizbildņi, adoptētāji un audžuģimenes, kā arī citi interesenti uz pirmo sarunu vakaru “Izaugt ģimenē”.

Pasākumā ikvienam būs iespēja kopā ar grupas vadītāju uzzināt vairāk par bērna uzņemšanu ģimenē, kā arī  tikties un iepazīt esošas audžuģimenes pieredzi.

Izglītojošos pasākumus “Izaugt ģimenē” organizē Sociālo pakalpojumu aģentūras Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs “Liepāja” projekta “Kurzeme visiem” ietvaros un ir plānoti vismaz divi pasākumi katrā Kurzemes reģiona pašvaldībā. 

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26011395.

 

Avots: www.kuldiga.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 1 as 1 á dtaispeáint
  • Ilze Mangusa's picture
    Šie pasākumi patiešām jauki tiek organizēti, jo esmu personīgi piedalījusies tādos Zemgales reģionā. Taču vēlētos uzzināt atgriezenisko saiti, cik ģimenes pateicoties šādiem pasākumiem ir uzņēmušas bērnus savās ģimenēs.