chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

 
 

Vzdelávanie dospelých na pracovisku

Využívajte EPALE čo najviac prihlásením sa do svojho účtu. Umožní vám to hodnotiť a komentovať obsah a získate prístup k celej našej ponuke funkcií.

Vážení kolegovia,

od októbra do decembra bude témou EPALE vzdelávanie dospelých na pracovisku. Počas tohto obdobia národné tímy a komunita EPALE uverejnia množstvo inšpiratívnych prípadových štúdií, článkov, správ a ďalších zdrojov na túto tému. Navštívte našu tematickú stránku Učenie sa na pracovisku (obsah sa líši podľa vašich jazykových nastavení). Nezabudnite pravidelne navštevovať EPALE kvôli novému obsahu!

Zapojili ste sa do úspešného projektu zameraného na zlepšenie alebo zavedenie inovácií v oblasti vzdelávania na pracovisku? Možno viete o iniciatíve, ktorej cieľom je vyškoliť mentorov a zamestnávateľov v oblasti vzdelávania na pracovisku. Podeľte sa o svoje úspešné projekty v období od 11. do 13. novembra na tejto stránke a pomôžte inšpirovať komunitu vzdelávania dospelých v celej Európe!

Všetky zdieľané príbehy budú zahrnuté do nášho mesačného spravodajcu.

 

Povedzte nám svoj názor

Vážime si spätnú väzbu od komunity EPALE. Ocenili by sme, keby ste si našli pár minút na dokončenie nášho každoročného prieskumu medzi používateľmi a pomohli nám zlepšiť sa!

Zapojte sa do prieskumu EPALE

 

Najnovšie blogové príspevky

Používanie Maslowovej hierarchie potrieb pri zapájaní mladých dospelých, ktorí sú najviac vzdialení od trhu práce (EN)

Majiteľ a riaditeľ spoločnosti ConnectMore Solutions Richard Hazledine pre EPALE objasnil, ako projekt YaS pomohol mladým dospelým, ktorí sú ďaleko od trhu práce, nájsť si zamestnanie.

Tradícia vzdelávania dospelých v Európe: Dánsko, Nemecko, Írsko (EN)

V sérii troch rozhovorov sa Aizhana Khasanova ponorila do histórie neformálneho vzdelávania dospelých v Dánsku, Írsku a Nemecku, aby odhalila, akú úlohu v týchto krajinách zohráva.

Zhrnutie online diskusie o zraniteľných učiacich sa (EN)

Gina Ebner zhrnula online diskusiu EPALE o tom, ako možno vzdelávanie dospelých využiť na sociálne začleňovanie zraniteľných dospelých.

 

Správy z Európy

Dianie v októbri v oblasti vzdelávania dospelých v Európe:

 

Využívajte EPALE čo najviac prihlásením sa do svojho účtu. Umožní vám to hodnotiť a komentovať obsah a získate prístup k celej našej ponuke funkcií.