chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Féilire

Szkoła Trenerów Grupy TROP

Postáilte ag Dorota Szczepan-Jakubowska 3 years 2 míonna ó shin

Dé Sathairn 22 Aibreán 2017 to Dé Domhnaigh 24 Meitheamh 2018
Warszawa
,

Szkoła Trenerów przygotowująca do pracy z grupą warsztatową, dająca umiejętności niezbędne do prowadzenia angażujących wykładówy/seminariów/webinarów/innych form związanych z edukacją znacznych grup ludzi. 

Rozwój i różnorodność
Szkoła umożliwia głęboki rozwój osobisty i profesjonalne przygotowanie do pracy z grupą. Uczestnicy reprezentują różnorodne środowiska począwszy od biznesu, administracji i na przedstawicielach organizacji pozarządowych kończąc - gwarantuje to szerokie przygotowanie i dużą wiedzę 

Jakość i profesjonalizm 
Szkoła Trenerów składa się z 2 modułów: Studium Rozwoju Osoby i Grupy oraz Specjalizacji Trenerskiej (12 dwudniowych zjazdów weekendowych).Trwa od 22 kwietniaa 2017 do 24 c zerwca 2018 roku. Łącznie trwa 253 godziny. 

Trening zadaniowy
Przywiązujemy dużą uwagę do praktyki trenerskiej - każdy uczestnik prowadzi własny projekt szkoleniowy, który przygotowuje od momentu opracowania celów i grupy docelowej do ewaluacji tego szkolenia.

Dyplom i Certyfikat

Uczestnik po ukończeniu szkoły otrzymuje Dyplom potwierdzony przez Polskie Twarzystwo Psychologiczne i ma możliwość zdobycia Certyfikatu I stopnia Trenera Metody TROP.

Do kogo kierujemy tę ofertę?

■ Do osób, które planują w przyszłości rozpocząć pracę w zawodzie trenera
■ Do menedżerów, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje o umiejętności trenerskie
■ Do coachów, którzy chcieliby poznać nową metod
ę pracy koncentrującą się na psychologicznych aspektach relacji grupowych

/ga/file/malingszkolatrenerowmalepng-0maling_szkola_trenerow_male.png

 

Co zyskuje uczestnik kursu?
■ Wypracowanie indywidualnego stylu trenerskiego
■ Naukę w grupie z indywidualną opieką superwizyjną
■ Zdobycie praktycznych umiejętności do pracy z grupą
■ Wsparcie w postaci mentoringu podczas kursu
■ Możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu ułatwiającego absolwentom wyróżnienie się na rynku szkoleniowym
■ Uczestnictwo w treningu interpersonalnym, który umożliwia rozwinięcie umiejętności interpersonalnych i współpracy zespołowej (Studium Rozwoju Osoby i Grupy”) 
■ Rozwinięcie umiejętności pracy z grupą: przygotowanie szkolenia od A do Z, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nauki w działaniu, uważności na potrzeby uczestników i pracy na procesie grupowym (Specjalizacja Trenerska).

W czasie ponad 20 letniej działalności wyszkoliliśmy ponad 2000 trenerów.

Działamy zgodnie ze standardami zawodowymi wyznaczonymi przez Radę Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Czytaj więcej na stronie Szkoła Trenerów 

Dorota Szczepan - Jakubowska – psycholog biznesu, superwizor, trener, coach, mediator, prezes Grupy TROP, wraz z mężem Jacem Jakubowskim inicjatorka akcji społecznej Współpraca oparta na empatii. Ambasador platformy Epale. 

 

 

Máthairtheanga:
Cineál imeachta: 
Imeacht um Fhorbairt Ghairmiúil
Táille tinrimh: 
Sea
Sprioc-am clárúcháin: 
20/04/2017
Imeacht ar líne: 
Sea
Arna eagrú ag: 
Grupa TROP firma doradczo-szkoleniowa z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym. Założona przez psychologów biznesu Dorotę Szczepan-Jakubowską i Jaca Jakubowskiego. Pracująca ze środowiskami biznesowymi, pozarządowymi oraz z administracją publiczną i samorządową. Programy rozwojowe i warsztaty Grupy TROP oparte są na autorskiej metodzie - Metodą TROP.
Cineál eagraí: 
Teagmhas eile
Sonraí teagmhála: 
Magdalena Przyborek Koordynator Akademii TROP akademia@grupatrop.pl 22 615 52 40
Líon na dtoscairí: 
< 100
Spriocghrúpa: 
Líonraí & eagraíochtaí foghlama aosaí
Téama a bhfuiltear ag díriú air:
Torthaí foghlama ionchais: 
Rozwój umiejętności: - komunikacyjnych - trenerskich: pracy na procesie grupowym, projektowania, prowadzenia i ewaluacji warsztatów - społeczne - pracy na empatii - samorozwoju
Aitheantas/deimhniú rannpháirtíochta: 
Dyplom ukończenia Szkoły Trenerów Grupy TROP potwierdzony przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Możliwość uzyskania Certyfikatu pracy Metodą TROP
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn