chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

Féilire

Nodarbība “Publiskā runa? Esmu gatavs!” Valmierā

Postáilte ag Anita Apine 3 months 3 seachtainí ó shin

Dé Céadaoin 19 Feabhra 2020
Valmiera
,

Viens no visbiežākajiem attaisnojumiem, kādēļ cilvēki atsakās runāt publiski ir: "Es neesmu sagatavojies!" Nodarbības laikā apskatīsim četrus pamatrīkus, kas palīdzēs izveidot runu dažu minūšu laikā, kā arī sagatavos uzstāties jebkādos apstākļos. Nodarbība būs paredzēta gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst runas pamatus.

Nodarbību vadīs Dāvis Golds, publiskās runas treneris biedrībā "Toastmasters International" un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions. Viņš ir pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās pasaules valstīs un kopumā ir individuāli novērtējis ap 200 publiskām runām. Dāvis ir dalījies ar savām zināšanām konferencēs TEDxRiga, Icebreakers '19, kā arī veidojis saturu projektam "Samsung digitālā skola".

Nodarbība notiek: 19. februārī 17.30 – 20.00 (ierašanās no 17.15), Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, Valmierā.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Valmieras integrēto bibliotēku.

Ieeja bez maksas, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī. Reģistrēšanās tiešsaistē šeit

 

Par LAMPA: Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem. 

Avots: biblioteka.valmiera.lv.

Facebook kalendāra notikums: https://www.facebook.com/events/847266005722069/

Máthairtheanga:
Táille tinrimh: 
Ní hea
Imeacht ar líne: 
Ní hea
Arna eagrú ag: 
Sarunu skola LAMPA sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Valmieras integrēto bibliotēku
Cineál eagraí: 
Teagmhas eile
Sonraí teagmhála: 
Ilze Samīte, Sarunu skolas LAMPA vadītāja, T: +371 27733559. E-pasts: ilze.samite@fondsdots.lv
Téama a bhfuiltear ag díriú air:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn