Resource Details
RESSOURCE

ImPrO-F –efektyvi pagalba jauniems žmonėms žengti į priekį

Ką galime padaryti mes ir mūsų institucija, kad sumažėtų jaunimo nedarbas? Kaip įtraukti  įmones į profesinį orientavimą? Kaip vykdyti ankstyvo pasitraukimo iš mokyklos prevenciją įtraukiant ir  tėvus?  Atsakymus į šiuos klausimus rasite  mokymų vadove ImPrO-F (Profesinio orientavimo tobulinimas, modulinis mokymo kursas profesinio orientavimo paslaugų tiekėjams), kuriame apjungiama kolegų iš Austrijos, Vokietijos, Lietuvos, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės žinios bei patirtis profesinio švietimo ir mokymo srityje.

ImPrO-F mokymo vadovas, susideda iš šešių modulių. Jų struktūra suteikia galimybę nusistatyti mokymo prioritetus, priklausančius nuo dalyvių žinių ir poreikių. Kuriant mokymo programą, ypatingas dėmesys buvo skirtas ir socialinės atskirties riziūkos grupėms.

Šis mokymų vadovas yra vienas iš pagrindinių Mokymosi visą gyvenimą  programos Leonardo da Vinci naujovių perkėlimo projekto ,,ImPrO-F – Profesinio orientavimo tobulinimas – darbo galimybės  kiekvienam“ rezultatų. Kaip  teigia projekto partneriai informacinėje skrajutėje, naudojant šią mokymo priemonę ,,Jūs galėtumėt... Sumažinti jaunų žmonių, esančių socialinės atskirties rizikos grupėse, nedarbą. Ryžtingai ir nuosekliai“

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį.  Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Resource Details
Resource author
Telšių suaugusiųjų mokykla, ttg team training GmbH; Europeace Youth Ltd, Direccion General de Inmigracion de la Consejeria de Asuntos Sociales de la Communidad de Madrid, Carinthian International Club
Type de ressource
Autre
PAYS
Lietuva
Date de publication
Langue du document
lietuvių
Resource media
Login (1)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!