European Commission logo
Créer un compte
Resource Details
RESSOURCE

Katrin Karu ettekanne "Kuidas mõistavad õppijad õppimist, õpetamist ja iseennast?"

VII Koolitajate mittekonverents: andragoogika praktikas toimus 18.05.2021 virtuaalselt. Tallinna Ülikooli andragoogika lektori Katrin Karu, Ph.D., ettekanne "Kuidas mõistavad täiskasvanud õppijad õppimist, õpetamist ja iseennast õppijatena?"

Katrin Karu, Ph.D., töötab Tallinna Ülikoolis andragoogika valdkonna õppejõuna alates 1997. aastast. Sel teekonnal on ta kogenud erinevaid rolle, näiteks õppekavade väljatöötaja, täiskasvanute koolitaja, teadlane jne. Tänasel päeval näeb ta end enim arendaja-uurija identiteedi kaudu ja peab oluliseks olla koostöiste suhete looja, et toetada nii õppejõudude kui ka koolitajate professionaalset arengut võrgustikes.

2020. aastal Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis Katrin Karu kaitstud doktoritööst selgus, et täiskasvanu otsib ülikooliõpingutelt mitmekesist tähendust. Üliõpilane tahab õpingute ajal olla kaasatud, rohkem suhelda ja koostöiselt õppida. Katrin kutsub kaasa mõtlema, milline on andragoogiline õppijakäsitus, mida on õppida täiskasvanute koolitajatel õppija (õpi)kogemustest ja kuidas leida tulemuslikke viise õpetamiseks ja täiskasvanud õppija toetamiseks.

Resource Details
Katrin Karu.
Auteur de la ressource
Katrin Karu, EPALE Eesti
Type de ressource
Études et rapports
PAYS
Eesti
Date de publication
Langue du document
Eesti keel
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!