chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Blog

Temat EPALE: Zaproszenie do składania wniosków 2017 w programie Erasmus+

26/10/2016
par Anna Pokrzywnicka
Langue: PL
Document available also in: EN DE EL ES LT NL HU SL FI SV HR MT RO DA CS LV

Opublikowane zostało Zaproszenie do składania wniosków 2017 w programie Erasmus+, co oznacza, że dla wnioskujących rozpoczął się okres pracy nad dokumentami i mierzenia się z deadline’ami. Celem EPALE jest jak największe wsparcie osób składających wnioski i realizujących projekty. Dlatego też na EPALE publikowane są użyteczne wskazówki, artykuły i narzędzia.

 

Wyszukiwanie partnerów i Prywatne przestrzenie współpracy (Collaborative spaces)

Wyszukiwanie partnerów jest świetnym narzędziem, dzięki któremu można nawiązywać kontakty i znajdować partnerów do projektów w obszarze edukacji dorosłych z całej Europy. Więcej na temat narzędzia można dowiedzieć się z artykułu w języku angielskim pt. The EPALE Partner Search – consolidating the adult learning sector.

Prywatne przestrzenie współpracy (Collaborative spaces) na EPALE dają partnerom danego projektu możliwość dzielenia się dokumentami i informacjami, prowadzenia dyskusji oraz zaznaczania interesujących wydarzeń w kalendarzu. Osoby zainteresowane utworzeniem wspólnej przestrzeni współpracy oraz mające pytania na temat tej funkcjonalności zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: helpdesk@epale-support.eu

 

Użyteczne wskazówki

Zapraszamy do lektury artykułów eksperckich:

 

Partnerstwo międzynarodowe może być dużym wyzwaniem. Oto wskazówki Andrew McCoshana, koordynatora tematycznego EPALE.

 

Inspiracje

Zaczerpnij inspiracje ze zrealizowanych projektów oraz doświadczeń i wniosków ich koordynatorów

 

Więcej ciekawych tekstów na blogu, artykułów i zasobów znajdą Państwo w sekcji Strategie, projekty i finansowanie na szczeblu europejskim.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Affichage 1 - 2 sur 2
  • Portrait de Rita Vargalytė

    Tiesiog labai geri patarimai. Rekomenduoju su jais susipažinti. Vykdant tarptautinius projektus jie labai jums pravers. 

  • Portrait de Maruša Mohorič

    Več o razpisu Erasmus+ za leto 2017 najdete na tej povezavi, kjer je objavljena tudi informacija o splošnem informativnem dnevu, ki bo potekal 14.11.2016.

    Razpoložljive podrobnosti so objavljene na nacionalni spletni strani Razpis Erasmus+ 2017, kjer bo ažurno na voljo vsa razpisna dokumentacije.