chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Ako vyhľadať konkrétne podujatie?

Ak chcete nájsť konkrétne podujatie, môžete nastaviť rozšírené vyhľadávanie a do parametrov vyhľadávania zaradiť jazyk a miesto konania. Pri vyhľadávaní môže pomôcť aj zmena spôsobu zobrazenia podujatí. Podujatia možno zobraziť piatimi rôznymi spôsobmi.

  1. Ročné zobrazenie
  2. Mesačné zobrazenie
  3. Týždenné zobrazenie
  4. Denné zobrazenie
  5. Zobrazenie v zozname

V prvých štyroch zobrazeniach sa ukáže len názov podujatia vo forme prepojenia. Keď presuniete kurzor nad názov, otvorí sa rámček, v ktorom sa ukáže aj jazyk a krajina konania podujatia. Dátum/čas podujatia sa v zobrazení uvádza vedľa miesta konania podujatia (deň, mesiac, týždeň alebo hodina). Kliknutím na názov s prepojením prejdete na kompletnú stránku daného podujatia.

V piatom zobrazení sa ukáže zoznam prepojení s názvami podujatí, pod ktorými sa zobrazuje jazyk podujatia a krajina konania. Aj v tomto zobrazení stačí kliknúť na názov, aby ste prešli ku kompletnej stránke podujatia.