chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Espace actualités

II Kongres Edukacji Pozaformalnej

18/04/2016
par Anna Pokrzywnicka
Langue: PL

23 czerwca w Łodzi odbędzie się II OGÓLNOPOLSKI KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ.

Wydarzenie będzie okazją do prezentowania osiągnieć branży edukacji pozaformalnej - firm szkoleniowych, coachingowych, doradczych oraz dyskutowania o problemach i barierach. W Kongresie uczestniczyć będzie ok. 300 osób, w tym przedstawiciele instytucji publicznych, firm i stowarzyszeń związanych z edukacją dorosłych w formie tzw. usług rozwojowych (szkoleń, kursów, doradztwa personalnego).

Organizatorami Kongresu są: Polska Izba Firm Szkoleniowych i Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce". Kongres został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego oraz patronatem PARP.

Organizatorzy zapraszają do kontaktu wszystkich zainteresowanych współtworzeniem programu tegorocznego Kongresu i prezentacją swojej oferty podczas wydarzenia.

Uczestnictwo w Kongresie jest nieodpłatne, ale rejestracja wymaga pisemnego potwierdzenia przez Biuro Organizacyjne.

Więcej informacji o Kongresie można znaleźć na stronie wydarzenia: http://www.kep.com.pl/

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Affichage 1 - 1 sur 1
  • Portrait de Aleksander Kobylarek

    Bardzo dobry pomysł. Trzymam kciuki. Niestety umknęła mi informacja o pierwszej edycji. Znam taki kongres edukacji nieformalnej odbywający się rokrocznie w Minsku i wiem, że jest on na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję, że nie będziemy ustępować w niczym Białorusinom i że też będę mógł się przed nimi pochwalić.