Aller au contenu principal
Resource Details
RESSOURCE

Česká škola

Potřebujete-li informace výhradně z oblasti českého školství, pak můžete využít tento nezávislý webový portál, určený převážně lektorům a školskému managementu, ale také široké veřejnosti. Portál se věnuje nejen aktuálním i dlouhodobým školským tématům, jako je zavedení nové maturity nebo upravení podmínek přijímacího řízení, ale také tématům z oblasti DV.

 

Pro přehlednost je rozdělen do 5 kategorií. V oddílu s názvem „Jazyky pro děti“ jsou řazeny články, které se věnují metodám a výukovým materiálům z oblasti jazykového vzdělávání. Část „Fórum“ slouží jako platforma, ve které uživatelé stránek mohou diskutovat nejrůznější témata. V sekci „Wiki“ jsou shromážděny informační zdroje pro české školy. Obsahuje tak zejména odborné články a užitečné odkazy, její součástí je rovněž právní poradna. V kapitole „Odkazy“ lze najít uveřejněné nejnovější zprávy a články. Vyhledávat v nich lze nejen podle data vydání, ale také podle klíčových slov. V části „EU peníze školám“ jsou pak informace o dotačních programech, jedná se především o vyhlášení nových výzev či popis metodických pokynů pro ukončování projektů.

 

Autory článků jsou odborníci z předních vzdělávacích institucí, kteří se vyjadřují k aktuálním tématům nebo uveřejňují výstupy nových výzkumů. Dále mezi přispěvatele patří také pedagogové a lektoři, kteří zveřejňují své praktické zkušenosti.

Resource Details
Resource author
Albatros Media, a. s.
Type de ressource
Autre
Date de publication
Langue du document
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!