chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Zastupuji projekt v oblasti vzdělávání dospělých – co mi může EPALE nabídnout?

Centrum zdrojů EPALE obsahuje více než 3 000 zdrojů včetně osvědčených postupů, pedagogických materiálů a výsledků výzkumu, které by vás v souvislosti s vaším projektem mohly zajímat. Můžete také nahrát jakékoli události související s vaším projektem do kalendáře EPALE nebo sdílet důležité zprávy v Centru zpráv.

EPALE má k dispozici také několik komunitních funkcí včetně:

Je-li váš projekt financován z programu Erasmus+, měly by být vaše projektové výsledky nahrány na Evropskou platformu pro projektové výsledky(link is external) (EPRP). Upozorňujeme, že otázky týkající se samotné diseminační platformy programu Erasmus+ by měly být adresovány vaší Národní agentuře(link is external). Chcete-li, aby platforma EPALE odkazovala na vaše výsledky, kontaktujte prosím náš helpdesk e-mailem na adrese: helpdesk@epale-support.eu(link sends e-mail).

Všechny ostatní projekty mohou odesílat zdroje k přímému zveřejnění v Centru zdrojů EPALE s odkazem na své webové stránky. Upozorňujeme, že bude provedena kontrola kvality navrhovaných zdrojů, aby se zajistilo, že jsou pro EPALE relevantní.