chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Ressource

„Epale“ išteklių rinkinys Nr. 3 - suaugusiųjų švietimas eroje po COVID-19

Langue: EN

Posté par Aušra Karklytė

Trečiasis EPALE išteklių rinkinio leidimas jus pasiekia tada, kai Europos visuomenės lėtai ir atsargiai vėl atsiveria po ilgų karantino, įvesto dėl COVID-19 pandemijos, mėnesių. Per šiuos mėnesius pedagogai svarstė ir aptarinėjo suaugusiųjų mokymosi ateitį.

Kaip permąstyti švietimo veiklą, kai šis sektorius patyrė tokių staigių pokyčių ir sutrikimų?

Ko pasimokėme iš šios ekstremaliosios padėties iššūkių ir galimybių? Šiuo Išteklių rinkiniu siekiame prisidėti prie apie tai vykstančios diskusijos, pateikdami kelis patarimus ir peno mintims šia tema.

„Epale“

Tai darome dviem pagrindiniais būdais. Pirma, surinkome tam tikrų išteklių, kuriuose aiškiai sprendžiami šios ekstremalios padėties keliami iššūkiai ir poreikis perorientuoti suaugusiųjų švietimą: du išsamūs straipsniai pateikia platų požiūrį į įveiktinas kliūtis ir įgyvendintinas metodologijas, o du internetiniai mokymosi kursai pateikia tam tikrų patarimų ir idėjų.
 

Antra, kadangi COVID-19 ekstremalioji padėtis pabrėžė tvirtų ryšių su savo piliečiais kūrimo svarbą, šis Išteklių rinkinys suteikia tam tikrą informaciją apie projektus ir išteklius, skirtus padėti stiprinant bendruomenes ir didinant jų atsparumą per suaugusiųjų švietimą: priemonių rinkiniu, „MOOC“, elektronine knyga ir įkvepiančia Bendruomenės istorija aptariame daugybę įvairių temų, pavyzdžiui, miesto sodininkystė ir (arba) daržininkystė, savanorystė, bibliotekos ir poreikis neutralizuoti dezinformaciją.


 


 

Auteur(s) de la ressource: 
Epale
Date de publication:
Lundi, 27 Juillet, 2020
Langue du document
Type de ressource: 
Débouchés et ressources
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email