chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Blog

EPALE Tööriistakast #3 - Täiskasvanuharidus COVID-19 järgsel ajal

12/08/2020
par EPALE Keskus Eestis
Langue: ET
Document available also in: EN HR EL ES PL SL CS HU DE FI LV FR

EPALE Resource Kit #3

Kuidas haridustegevust ümber mõtestada, kui selles sfääris on toimunud muutused ja katkestused nii järsult? Mida oleme selle eriolukorra väljakutsetest ja võimalustest õppinud? Selle tööriistakasti eesmärk on aidata kaasa jätkuvale arutelule, pakkudes mõningaid näpunäited ja mõtteainet.

Kuidas haridustegevust ümber mõtestada, kui selles sfääris on toimunud muutused ja katkestused nii järsult?

Mida oleme selle eriolukorra väljakutsetest ja võimalustest õppinud? Selle tööriistakasti eesmärk on kaasa aidata jätkuvas arutelus, pakkudes mõtteainet ja mõningaid näpunäited.

Tööriistakastil on kaks peamist fookust. Esiteks oleme kokku kogunud ressursse, mis käsitlevad selgesõnaliselt selle eriolukorra väljakutseid ja täiskasvanuhariduse sektori vajadusi: kahes põhjalikus artiklis antakse lai ülevaade ületatavatest tõketest ja rakendatavatest meetoditest, samas kui kaks veebipõhist õppekursust pakuvad teile mõned näpunäiteid ja ideid.

Teiseks, kuna COVID-19 hädaolukord on rõhutanud ühiskonnas kindla suhtumise loomise olulisusele, annab see ressursikomplekt projektide ja ressursside jaoks mõned sisendid, mis aitavad täiskasvanute koolituse kaudu kogukondi tugevdada ja neid vastupidavamaks muuta: tööriistakomplekt, MOOC, e-raamat ja inspireeriv kogukonnalugu hõlmavad paljusid erinevaid teemasid, nagu linnaaiandus, vabatahtlik tegevus, raamatukogud ja desinformatsiooni vastu võitlemise vajadus.


Eestikeelne tööriistakast #3 on alla laetav siin:

PDF icontooriistakast_3_et_1.pdf

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email