chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Ressource

Kaip siekti mokymų kokybės ir efektyvumo?

Langue: LT

Posté par Rita Vargalytė

,,Ar tikrai kokybiški mokymai yra tik tie, kurie „patiko“, kuriuose besimokantieji gerai praleido laiką ar įgijo naujų žinių? Kaip teigia leidinio  ,,Kaip siekti mokymų kokybės ir efektyvumo ESF projektuose?“ autoriai, mokymai Europos socialinio fondo (ESF) projektuose – tai mokymai, orientuoti į reikalingos kompetencijos suteikimą siekiant išspręsti problemą arba išnaudoti rinkoje atsirandančias galimybes. Apie mokymų kokybę ESF projektuose įvairios institucijos, tyrėjai ir ekspertai kalba jau ne vienus metus.

Šiame leidinyje aptariama kiekvieno mokymų etapo (planavimo, įgyvendinimo ir vertinimo) svarba, apžvelgiami  esminiai  dalykai, lemiantys mokymų kokybę ir sėkmę.  Pateikiamos įžvalgos ir patarimai, padės  siekti norimo rezultato, rasti kelią į konkrečius tobulinimo veiksmus organizuojant mokymus tiems žmonėms, kuriems labiausiai jų reikia.

Rita Vargalytė, Telšių švietimo centro direktorė, ,,Epale" ekspertė.

Auteur(s) de la ressource: 
Europos socialinio fondo agentūra
Date de publication:
Vendredi, 27 Décembre, 2019
Langue du document
Type de ressource: 
Autre
Pays:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn