Aller au contenu principal
News
Actualités

Projekta "FINE2WORK" komanda aicina piedalīties aptaujā par mācību materiālu izstrādi pieaugušajiem

Ar programmas "Erasmus+" atbalstu tiek īstenots projekts "FINE2WORK" (https://fine2work.eu/). Projekta komanda aicina ikvienu, kurš iesaistīts pieaugušo izglītībā, izteikt savu viedokli un piedalīties aptaujā "Uzņēmīguma, finanšu un digitālo prasmju mācību materiālu izstrāde pieaugušo mācību vajadzībām". 

Šī pētījuma galvenais mērķis ir noteikt pieaugušo, jo īpaši mazāk aizsargāto pieaugušo, kas vēlas iekļūt darba tirgū un kuri dažādu iemeslu dēļ meklē darba iespējas no mājām vai attālināti, mācību vajadzības finanšu pratības, digitālo prasmju un uzņēmējspēju jomā. 

Šī pētījuma perspektīvā mazāk aizsargātie pieaugušie ir mazkvalificēti un /vai bez darba palikušie pieaugušie vecumā no 18 gadiem, kā arī sievietes, kurām ir ekonomiskie, ģeogrāfiskie, izglītības ierobežojumi un trūkst kompetences. 

Atbildīgā persona par šo aptauju ir pētniece no biedrības Project Net Dr.sc. administr. Iveta Cīrule. Ja jums ir kādi komentāri vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu senioru.universitate@inbox.lv

Šī aptauja ir anonīma, un visi dati tiek apstrādāti konfidenciāli.Aptaujas saite: https://webropol.com/s/fine2workPateicamies par jūsu atsaucību un dalību!  

 

Monta Baltā, https://fine2work.eu/

Login (0)

Vous souhaitez écrire un article?

N'hésitez pas à le faire!

Cliquez sur le lien ci-dessous et publiez un nouvel article!

Dernières discussions

Discussion EPALE : les compétences numériques comme moyen d'accéder aux opportunités de formation tout au long de la vie

Dans le cadre de notre focus sur les compétences numériques comme moyen d'accéder aux opportunités de formation, EPALE organise une discussion en ligne le 27 mai 2020.

Plus