chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Ressource

Efektiivne töö kodukontoris ja tööriistad kaugtöö tegemiseks. Veebiseminari salvestus.

Langue: ET

Posté par Georgi SKOROBOGATOV

23. märtsil 2020 Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatud veebiseminaril rääkis ja näitas koolitaja Indrek Põldvee, kuidas kaugtöö paremini toimiks.Veebiseminar on järelevaadatav. 

Indrek töötas 4 aastat idufirmas Eestis ja Londonis. Oma meeskonnaga teostasid nad edukalt kaugtööd Eesti ja UK kontoriga. Viimased 2 aastat on ta tegutsenud vabakutselisena ja planeerinud oma aega ise. Indrek teeb koolitusi müügivallas ja õpetab idufirma lähenemisi, strateegiaid ja jagab oma kogemust kaugtööst. Ta teeb podcasti nimega "Hakkame tegutsema" ja uuel nädalal ilmub paar intervjuud just kaugtöö teemal. Kuula SIIT.

Webinari eesmärk on jagada kaugtöö kogemusi, kuidas kodus töötades produktiivsust tõsta, erinevaid viise vaimseks motiveerimiseks tutvustada programme, mida saab kasutada kaugtööl. 

Saad selgeks:

  • kuidas kaugtööd planeerida;
  • mis programme kasutada ja kuidas suhtlust planeerida;
  • kuidas meeskonna tööd planeerida;
  • kuidas kodukontoris motivatsiooni hoida.

Koja veebiseminar efektiivse töö korralduseks kodukontoris on tasuta kõigile ettevõtjatele, sest tänane olukord on paljudele uus. Vajalik eelregistreerimine, osalejate arv on piiratud.
 

Auteur(s) de la ressource: 
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Indrek Põldvee
Date de publication:
Lundi, 23 Mars, 2020
Langue du document
Type de ressource: 
Étude de cas
Pays:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn