chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Ressource

Latvijas ziņojums par Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību 2018. gadā

Langue: LV

Posté par Aldis Lazda

Amerikas Savienoto Valstu starptautiskās attīstības aģentūra (USAID) sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi 14. gadu pēc kārtas izstrādā Latvijas ziņojumu par pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību.

2018.gadā kopējais pilsoniskās sabiedrības ilgtspējas indekss palicis nemainīgs.
NVO organizāciju spēju novērtējums ir nedaudz paaugstinājies, pateicoties nelielam, bet patstāvīgam finansējumam, kas sektoram pieejams.
Sektora interešu aizstāvības prasmes un iemaņas ir uzlabojušās, jo NVO kļuvuši profesionālāki tieši interešu aizstāvības kontekstā dažādās jomās.
Lai sasniegtu labākus interešu aizstāvības kampaņu rezultātus, organizācijas ir iemācījušās iesaistīt jautājumu aktualizēšanā masu medijus un sabiedrības pārstāvjus.

Saskaņā ar SIA Lursoft datubāzes datiem 2018.gadā Latvijā bija reģistrētas 22626 biedrības un 1629 fondi, aptuveni 550 organizācijas tika likvidētas, vispārējā skaita ziņā likvidēto organizāciju skaits 2018.gadā sasniedza lielāko skaitu pēdējo gadu laikā.

 

Šeit ir iespējams iepazīties ar Centrālās Eiropas, Austrumeiropas un Eirāzijas kopējo Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējas indeksu 2018 (angļu valodā).

Lasiet vēl: nvo.lv - Pilsoniskās sabiedrības Ilgtspēja Latvijā vēl arvien izaicinājumu priekšā.

Auteur(s) de la ressource: 
USAID
FHI 360
ICNL
Date de publication:
Vendredi, 11 Octobre, 2019
Langue du document
Type de ressource: 
Études et rapports
Pays:
Étiquettes:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn