chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Ressource

Další vzdělávání v Libereckém kraji. Analýza a evaluace poptávky, nabídky a dalšího vývoje

Langue: CS

Posté par Martin Dobeš

Tato publikace je posledním výstupem z projektu s názvem Analýza a evaluace aktivit v oblasti dalšího vzdělávání v Libereckém kraji. Realizovaly jej tři partnerské organizace s rozdílným právním statusem: Tima Liberec, s. r. o. (jako vedoucí partner), Technická univerzita Liberec a Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, o.s. Byl financován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Práce probíhaly od května 2010 do ledna 2012. Hlavním cílem projektu bylo: 1. analyzovat a vyhodnotit poptávku a nabídku dalšího vzdělávání (DV) obyvatel Libereckého kraje (LK) s důrazem na jejich další profesní vzdělávání a 2. vzdělávacím institucím a zaměstnavatelům poskytovat poradenství, které podpoří konkurenceschopnost ekonomických subjektů a kraje.

Od doby vydání této analýzy se situace v kraji mohla změnit, a také určitě změnila. Publikace je ovšem cenná z hlediska uplatnění metodiky analýzy.

Publikaci lze stáhnout zde.

Auteur(s) de la ressource: 
AIVD: ČEPELKA, O., PALÁN, Z., SIMOVÁ
Date de publication:
Mercredi, 28 août, 2019
Langue du document
Type de ressource: 
Études et rapports
Pays:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn