chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Kā atrast konkrētu pasākumu?

Lai atrastu konkrētu pasākumu, jūs varat veikt izvērsto meklēšanu un meklēšanas parametros norādīt valodu un pasākuma norises vietu. Meklēšanā varētu palīdzēt pasākumu pārlūkojuma mainīšana. Pasākumus var pārlūkot piecos dažādos veidos:

  1. gada pārlūkošana;

  2. mēneša pārlūkošana;

  3. nedēļas pārlūkošana;

  4. dienas pārlūkošana;

  5. saraksta pārlūkošana.

Pirmie četri pārlūkošanas veidi sniegs tikai pasākuma nosaukumu saites veidā. Novietojot kursoru uz nosaukuma, atvērsies uznirstošais logs ar paskaidrojumu un būs norādīta arī pasākuma valoda un valsts. Pasākuma norises datums/laiks pārlūkojumā ir norādīts pie pasākuma norises vietas (gads, mēnesis, nedēļas diena vai dienas stunda). Uzklikšķinot uz saistītā nosaukuma, jūs piekļūsiet lapai ar pilnīgu informāciju par pasākumu.

Piektais pārlūkošanas veids sniegs sarakstu ar saistītiem pasākumu nosaukumiem, pasākuma valodu un tālāk norādītu pasākuma norises valsti. Uzklikšķinot uz nosaukuma šajā pārlūkojumā, jūs arī piekļūsiet lapai ar pilnīgu informāciju par pasākumu.