chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Calendrier

Partnerstwa w Praktyce - Praktyka w Partnerstwach / WEBINARIUM

Posté par Monika Schmeichel-Zarzeczna Il y a 2 mois 2 semaines

Jeudi 26 Mars 2020

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online w ramach projektu 12 miesięcy tematycznych z labib.pl.

W marcu szukamy odpowiedzi na pytanie się jaką rolę pełnią biblioteki w społecznościach lokalnych. Podejmujemy tematy związane z rzecznictwem, współpracą z samorządami oraz dostosowaniem strategii biblioteki do strategii miasta. Poruszamy również kwestie związane z pozyskiwaniem partnerów oraz korzyściami wynikającymi ze współpracy.

Webinarium dedykowane jest bibliotekarzom, nauczycielom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat tego, jak efektywniej pracować na rzecz społeczności lokalnych.

Podczas tego spotkania poruszymy kwestie związane z pracą z najbliższą bibliotece społecznością lokalną. Dowiemy się kto może być partnerem biblioteki. Przyjrzymy się również sprawdzonym sposobom na budowanie długotrwałych relacji ze społecznością lokalną, lokalnym samorządem i partnerami a także korzyściom i zagrożeniom wynikającym z kooperacji. 

Webinarium poprowadzi:

Karolina Suska: Socjolożka, trenerka, tutorka, dyrektorka GBiDK w Łaziskach. Aktywna Kobieta Lubelszczyzny, laureatka tytułu Bibliotekarz Roku 16' w województwie lubelskim, a także Stypendium im. Olgi Rok. Absolwentka UJ, Szkoły Liderów PAFW i Akademii Liderów Kultury. Wiejsko-miejska aktywistka zafascynowana pracą na rzecz lokalnych społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz kobiet. Pasjonatka odkrywania potencjału drzemiącego w bibliotekach. Miłośniczka podróży i fotografii społecznej.


Aby dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w link:

https://frsi.clickmeeting.pl/labib-partnerstwa-w-praktyce-praktyka-w-partnerstwach/register

Projekt "12 miesięcy tematycznych z labib.pl" jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB

Langue principale:
Type d'évènement: 
Séminaire de perfectionnement professionnel
Frais de participation: 
Non
Date limite d'inscription: 
26/03/2020
Évènement en ligne: 
Oui
Organisé par: 
Stowarzyszenie LABiB Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Innformacyjnego
Type d'organisateur: 
Autre événement
Coordonnées : 
stowarzyszenielabib@gmail.com
Thème couvert:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn