chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Calendrier

Online konference "Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama"

Posté par Daniela Krtičková Il y a 1 mois 1 jour

Mardi 20 Octobre 2020 - Mercredi 21 Octobre 2020

Konference "Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama"


Konference je organizována Centrem Euroguidance v ČR, DZS ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou a proběhne zcela online 20. a 21. listopadu 2020. 

Tématem letošního roku je kariérové poradenství a vzdělávání. Vzhledem k současné situaci je to aktuální téma, mění se trh práce, nastavují se nové možnosti pracovního uplatnění i vzdělávání, hledají se nové cesty a možnosti, jak se zorientovat, reagovat a být připraven na budoucnost trhu práce. Kariérové poradenství a kariérové vzdělávání má tak významné místo a nezastupitelnou roli pro současnou společnost ovlivněnou důsledky pandemie. 
 

Cílem konference je rozvíjet odborné zázemí kariérového poradenství, podporovat jeho profesionalizaci a zároveň jeho otevřenost, různorodost a vznik jeho nových forem. Podpořit teorii, výzkum a odbornou diskuzi praktiků i veřejnosti. Rádi bychom letos opět vytvořili společný prostor pro sdílení, prezentaci a diskusi. Součástí konference bude i prezentace výherců letošních Národních cen kariérového poradenství. 

Přihlašovat se můžete na stránkách www.konferencekp.cz a přihlašovat je možné i příspěvky, které je možné poté prezentovat v rámci konference. Více informací o programu a řečnících najdete také na stránkách výše.

Langue principale:
Type d'évènement: 
Conférence
Frais de participation: 
Non
Évènement en ligne: 
Oui
Organisé par: 
Dům zahraniční spolupráce Centrum Euroguidance Česká zemědělská univerzita
Type d'organisateur: 
Autre événement
Coordonnées : 
gabriela.kabotova@dzs.cz
Groupe cible: 
Professeurs, étudiants, chercheurs dans le domaine de l’andragogie
Réseaux et organisations de formation des adultes
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email