chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Calendrier

Jakoś czy jakość? I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Posté par Iwona Buks Il y a 3 mois 1 semaine

Lundi 18 Novembre 2019
Łódź
,

Jakoś czy jakość? I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Od marca tego roku mamy w Łodzi Program wsparcia i rozwoju edukacji kulturalnej w Łodzi.

Hasło LUDZIE → ODWAGA → DZIAŁANIA → ZWIĄZKI opisuje charakter Programu opartego na dialogu sztuki, kultury, oświaty i samorządu, w wyniku którego wspólnie realizowane będą przez twórców kultury, ekspertów, animatorów, artystów, pedagogów i urzędników odważne, twórcze i innowacyjne projekty edukacyjne. Jednymi najważniejszych celów, jakie stawiamy sobie w realizacji są jakość pracy kadr kultury i oświaty oraz samouczenie. Realizacja Programu zakłada stałe analizowanie złożonych procesów kulturowych, w których uczestniczą różnorodne podmioty z zarówno z sektora kultury, jak i oświaty, które będą służyć sukcesywnemu doskonaleniu Programu i samouczeniu jego wykonawców, udzielanie wsparcia edukatorom, pedagogom i animatorom kultury poprzez między innymi inicjatywy mające na celu rozwój zawodowego. Ważne też jest wzajemne poznawanie się środowiska zajmującego się edukacją kulturalną w naszym mieście.

Podczas Forum chcemy zwrócić szczególną uwagę na jakość rozumianą jako dążenie do doskonałości, dbałość o najwyższe poziomy realizacji, odpowiedzialność za podejmowane działania i relacje z ludźmi. Do spotkania zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych, animatorów, nauczycieli i artystów zajmujących się edukacją kulturalną.

Proponujemy do wyboru dziewięć warsztatów, mających na celu zebranie narzędzi do wzbogacenia kompetencji zawodowych, ale nie tylko. Może właśnie na jednym z warsztatów odkryjecie kolejne przestrzenie do eksploracji w planowanych w przyszłości działaniach.

Wstęp na Forum jest bezpłatny.

Zgłoszenia uczestnictwa na Forum należy dokonać w formie elektronicznej klikając w link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiMvLs7KtOSkqfqnTu5C0mxiyc-uKkX6lGqaXzZPVL-0a3KA/viewform?usp=pp_url&fbclid=IwAR0G8Gz2TnDTzhqmV0mLn_CuqzKpHFifcKqUdTGXrujoHbjYtGlPWA7Vg-o

Interesujesz się edukacją kulturową? Szukasz inspiracji, sprawdzonych metod i niestandardowych form?

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie wszystkie artykuły na ten temat dostępne na polskim EPALE! 

Frais de participation: 
Non
Date limite d'inscription: 
16/10/2019
Évènement en ligne: 
Non
Organisé par: 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
Type d'organisateur: 
Autre événement
Coordonnées : 
ul. Zachodnia 54/56, Łódź 90-403 42 633 26 41 tel. pn./pt. 8:00-16:00 sekretariat@aoia.pl
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn