chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

 
 

Calendrier

HR Directors Summit

Posté par Monika Dawid-Sawicka Il y a 1 mois 2 semaines

Jeudi 23 Janvier 2020
Warszawa
,

To co wyróżnia konferencję HR Directors Summit to program oraz sami prelegenci – osoby kształtujące politykę personalną. Jest to konferencja, podczas której występują doświadczeni praktycy HR prezentując kluczowe projekty i wdrożenia. Konferencja nie skupia się na jednym zagadnieniu. Kluczem do wyboru prezentowanego rozwiązania jest jego wpływ na kondycję firmy i jej wynik. Ponad 11 lat doświadczeń sprawia, że jest to najbardziej rozpoznawalna konferencja dla Dyrektorów HR.


Program XI edycji konferencji, będzie obfitował w 6 studiów przypadków prezentujących zmianę kultury organziacji i kluczowe narzędzia zmian. Zaplanowane zostały również dwie sesje plenarne dotyczące najważniejszych trendów przyszłości w środowisku pracy oraz z dyskryminacją w obszarsze wynagradzania. Uczestnicy będą też rozmawiać o autonomii w pracy, przywództwie i komunikacji.

Jest to konferencja, która adresowana jest to doświadczonych praktyków HR, decydentów podejmujących kluczowe decyzje w obszarze zarządzania ludźmi w firmach oraz ekspertów kształtujących politykę personalną.

Konferencja od 10 lat jest forum wymiany doświadczeń dla przedstawicieli działów HR.

Langue principale:
Type d'évènement: 
Conférence
Frais de participation: 
Oui
Date limite d'inscription: 
21/01/2020
Évènement en ligne: 
Non
Organisé par: 
Wolters Kluwer Polska
Type d'organisateur: 
Autre événement
Coordonnées : 
Roksana Tyszkowska Kierownik ds. Konferencji e-mail: roksana.tyszkowska@wolterskluwer.com
Nombre de délégués: 
100 - 200
Groupe cible: 
Décideurs
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn